(5 PUAN)

Ümraniye Tantavi Arçelik Teknik Servisi 


Tantavi Arçelik Servis Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Tantavi Arçelik Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.
 

Siz değerli müşterilerimiz sayesinde bugün büyük bir firma olmuş durumundayız.

Arçelik olarak bize göstermiş olduğunuz ilgiye layık olabilmek için kendimize çizdiğimiz yol doğrultusunda ürünlerimizi tercih eden müşterilere teknik servis, bakım, onarım ve tamir hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya çalışmaktayız. 

 

Türkiye’nin her yerinde varlığını sürdüren Arçelik firmamıza ait özel bayilerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

 

Arçelik firması dünya çapında gerçekleşen teknolojik yenilikleri takip ederek bu yeniliklere ayak uydurup müşterilerine en uygun ve konforlu şekilde hizmet etmeye hazır hale gelmektedir.

 

Müşterilerimize en uygun ve konforlu bir şekilde hizmet veren şubelerimizden biri de Tantavi Mahallesi Arçelik Servisidir.

 

  • Tantavi Mahallesi Arçelik Servisinin Gösterdiği Kalite
  •  

Ümraniye Tantavi Mahallesi Arçelik Servisi bizi tercih eden müşterilerimizin ürünlerini kullanan müşterilerimize en konforlu ve kaliteli bir şekilde yerine getirerek firmamızın adını en güzel şekilde taşımaktadır.

 

Tantavi Arçelik Servisi çalışma konusunda ki hırs ve işlerde göstermiş oldukları tecrübe ile müşterilerimizce beğenilip olumlu dönüşler alan bir bayi haline gelmişlerdir.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Ümraniye Tantavi Arçelik Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA