• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kadıköy Whirlpool Servisi

 

Bildiğimiz gibi Ankastre Beyaz Eşya klimalar, soğutma, ısıtma,ortam havasının nemini alma ve filtrelemekonusunda kapalı mahallerde sıklıkla kullandığımız cihazlardır.

 

Ankastre Beyaz Eşya Klima konusundagüçlü rakipleriyle kıyasıya bir yarış içinde olanWhirlpool markası, servis konusunda da en iyi hizmetleri vermek için aşırı çaba sarf etmektedir.

 

 Kadıköy Whirlpool Servisi olarak firmamız da bu kalite standartlarının bilincinde olaraksizlere en doğru ve uygun servis hizmetlerini vermeye çalışmaktadır.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul'un Anadolu Yakası Kocaeli Yarımadası üzerinde bulunan, 21 mahallesi ile yaklaşık 460.000 nüfuslu Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir.

 

Kadıköy Whirlpool Servisi olarak, sizlere klima konusunda her türlü bilgi ve hizmeti en kaliteli şekilde vermekte olduğumuzu bildiririz.

 

Firmamızı yakından tanıyıp çalışma alanlarımızı yerinde görmeniz için, sizleri Kadıköy’deki adresimize bekleriz.

 

Telefon veya mail yolu ile de bizlere ulaşabilir, Ankastre Beyaz Eşya klima konusunda tüm istek ve sorunlarınızı bizlere bildirebilirsiniz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

Kalite ve marka konusunda kendisini yeterince ispatlamış olan bir Whirlpool klimaya sahip olmanız, gerçekten doğru bir ürün seçmiş olduğunuzun göstergesidir.

 

Fakat bu kalitenin zayi olmaması için, doğru ve yeterli servis hizmetlerini de almanız gerekeceğini önemle bildirmek isteriz.

 

İyi bir cihaza sahip olabilirsiniz ama yanlış bir kurulum veya kullanış, istediğiniz performansı alamamanıza hatta beklenmedik arızalara dahi sebep olabilmektedir.Gerektiğinde temizlenmeyen filtreler ise sağlığınızı tehdit etmektedir.

 

Firmamız Kadıköy Whirlpool Servisi olarak engin bilgi ve tecrübesi ile montajdan tüm teknik sorunlara kadar her türlü servis hizmetini sizlere sağlayacak kapasite ve donanımdadır.

 

Gerekli bakım, tamirat, onarım, kurulum ve her türlü bilgilendirme için sizleri firmamıza bekleriz veya telefonlarımızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Güven ve prensipli çalışmayı şiar edinen firmamız, yapılan işlerin garantisini vermekte olup, gününde acil şekilde müdahaleler ile sizleri mağdur etmeyecek ve tamirat işlemlerinde en doğru parçaları kullanarak uygun fiyatlandırmaları ile de beğeninizi sağlayacaktır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA