• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

Çamaşır Makinesi Servisi 

İstanbul 38 Şube Bir Merkezden Hizmet Vermekteyiz.

Anaolu Yakası : 0216 471 80 95 

Avrupa Yakası : 0212 295 62 11

Genel Merkez : 0532 646 84 10  Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Çamaşır Makinesi Teknik Servisi Faturalı Kurumsal Garantili Genel Merkezimizden Hizmet Alın.

 

İnsanların yaşamlarını kolaylaştıran gündelik yaşam içinde en önemli ürünlerin başında şüphe yok ki beyaz eşya olarak adlandırılan ürünler geliyor.

 

Beyaz eşya konusu sonsuz bir umman gibi ve bu alanda insanların kullandığı çok değişik ürünler var.

Bu ürünler fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünlerdir.

 

Ülkemizde bu alanda öncü kuruluş ise olmasına rağmen kimi zaman bu markanın ürünlerinde de sorunlar olabilmektedir ki işte bu noktada Çamaşır Makinesi Servisi  çağırmak gerekmektedir.

 

Çamaşır Makinesi Servisi Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

 

Çamaşır Makinesi Servisi seçerken bilinmesi gereken en temel husus sizin kullandığınız cihaz marka ve model konusunda eğitimli, donanımlı personelinin olup olmadığıdır.

 

Bunun dışında sizin beklentileriniz doğrultusunda hizmet verip vermeyeceği öğrenilmelidir. İstediğiniz zaman gelip beklenen yeterlilikte çözüm bulup bulamayacağı da öğrenilmelidir ki biz firma olarak tüm bu yeterliliklere sahip olan bir yapıdayız.

 

Diğer Bilinmesi Gerekenler

 

Tüm bunların yanında Çamaşır Makinesi Servisi olarak yedek parça konusunda orijinal yedek parçası olan bir firmayız ve fiyat konusunda  dapiyasa rakamlarına  göre oldukça uygun bir fiyat verdiğimizden güvenle firmamızdan sorun yaşandığı an hizmet alınabilir.

 

Adalar » Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA