• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Körfez Profilo Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

                İklimlendirme teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte sektör içerisinde birçok yenilik ortaya çıkmaktadır. Bu sayede verilen hizmetlerin kalitesi de aynı ölçüde artış göstermektedir. Önceleri yüksek enerji sarfiyatlarından dolayı yaygın olarak kullanılmayan klimalar, günümüzde geliştirilen ekonomik sistemlerle birlikte kullananların sayısı önemli ölçüde artmaktadır.

 

Son zamanlarda geliştirilen klima sistemiyle enerji tasarrufu çok daha etkili bir şekilde sağlanmaktadır. Bu sistem özellikle büyük mekânlar için kullanılmaktadır.

 

 

                Klima sistemi sayesinde ısıtılacak veya soğutulacak mekân için bir dış ünite yeterli olmaktadır. Sistemde bir dış ünite birbirinden bağımsız olarak çalışan iç üniteleri yönetmektedir. Tüm iç ünitelerin birbirinden bağımsız olarak çalışabilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Bu sayede mekânda ki ısı dağılımı son derece dengeli bir şekilde yapılabilmektedir.

 

Bu gelişmiş sistemin kurulumunu ve bakımını Körfez Profilo Servisi büyük bir profesyonellikle yapmaktadır. Kullanım sırasında herhangi bir problemle karşılaşmamak için klima bakımlarının yılda en az iki kez olarak düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bakımlar klimaların çok daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. İstenmeyen teknik problemlerle karşılaşıldığında Körfez Profilo Servisi çok kısa bir süre içerisinde sorunları ortadan kaldırmaktadır.

 

                Oldukça geniş bir servis ağına sahip Körfez Profilo Servisi, hizmetlerini kalite standartlarına uygun bir şekilde vermektedir. Teknik hizmetlerde ilk olarak müşteri memnuniyetinin sağlanması çalışılmaktadır. Kısa bir süre içerisinde işlere başlanması ve bitirilmesi sayesinde kişilerin tüm mağduriyetleri engellenmektedir.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA