• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kartal Whirlpool Servisi

 

Ünite yapılarına ve montaj şekillerine göredeğişiklikler gösteren Ankastre Beyaz Eşya  klimalar, ısıtma,soğutma, ortam nemialma ve hava filtrelemegibi ihtiyaçlar içinkapalı mahallerde kullandığımız cihazlardır.

 

Beyaz eşya ve klima konusundabir Dünya devi olma yolunda ilerleyen Whirlpool markası, servis konusuna da azami ehemmiyet göstermektedir.

 

Kartal Whirlpool Servisi olarak firmamız dabu kalitenin bilincinde olup sizlere en doğru ve en uygun servis hizmet standartlarını sunmaya çalışmaktadır.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan, Marmara Denizi’ne de kıyısı olan, 20 mahalleli, 460.000 üzeri nüfuslu Kartal ilçesine hitap etmektedir. Klima konusunda her türlü bilgi, hizmet ve servis desteğini alabileceğiniz firmamızın, Kartal Whirlpool Servisi olarak, sizlere her konuda yardımcı olabileceğini ve bir telefon kadar yakın olduğumuzu bildirmek isteriz.

 

Gerek tanışma ve gerekse bilgi alma hususunda firma adresimize uğrayarak çayımızı içmenizi cânı gönülden arzu ederiz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

89 ülkeye ihracatı olan Whirlpool gibi bir markanın Ankastre Beyaz Eşya  klimasını kullanmanız, elbette kalite ve konfor açısından sizler için büyük bir ayrıcalıktır. Fakat bu kaliteden en iyi performansta ve uzun yıllar boyunca kesintisiz fayda sağlayabilmeniz için doğru ve yeterli servis hizmetlerini de almanız gerekeceğini siz değerli kullanıcılarımıza bildirmek isteriz.

 

Uygun montaj standartlarına uymayan, gerekli periyodik bakımları yapılmayan cihazlar, kalitesinin gereği performansı sergileyemezken nominal kullanım ömrünü de düşürebilmektedirler.

 

Firmamızın Kartal Whirlpool Servisi olarak, yetişmiş uzman ekipleriyle sizlere en kaliteli hizmeti vereceğini ve gerekli bilgilendirmeleri yapacağınıgönül rahatlığıyla taahhüt etmekteyiz.

 

Ankastre Beyaz Eşya Klima montajı, ünite yeri değişikliği, bakım, tamirat, onarım gibi konularda uygun fiyat ve ödeme seçeneklerimizle yanınızda olduğumuzu unutmayınız.

 

Her türlü klima servis ihtiyaçlarınız için firmamızla irtibata geçebilir ve kalitemiz, referanslarımız, teknik ekiplerimiz hakkında gereken bilgileri alabilirsiniz.

 

Bilhassa güven konusuna aşırı önem gösteren firmamız, yapılan işlerin daima arkasında olupacil servis hizmeti vermeye gayret etmekte, onarım ve tamiratlarda orijinal ve uygun parçalar kullanmaya önem göstermektedir.

 

Firmamız güler yüzlü personelleriyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA