• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

İçerenköy Whirlpool Servisi

 

Ankastre Beyaz Eşya  Klimalar, soğutma, ısıtma,ortamın nemini alma ve havayı filtreleme konusunda ev ve iş yerlerindehepimizin sıklıkla kullandığı cihazlar arasında yer almaktadırlar.Amerikan menşeli olan ve günden güne daha fazla kullanıcıya ulaşarak kalitesiyle adını duyuran Whirlpool markası, servis konusunda da en iyi hizmetleri vermek için aşırı gayret sarfetmektedir.

 

İçerenköy Whirlpool Servisi olan firmamız dakaliteli işçiliği ve uzman ekibiyle bu geniş servis grubununbir parçası olarak sizlere ihtiyacınız olan hizmeti vermektedir.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

Firmamız, İstanbul ilinin Ataşehirilçesine bağlı olanİçerenköyMahallesi’nde bulunmaktadır.

 

İçerenköyWhirlpool Servisi olarak, yaklaşık 75.000 nüfuslu mahallemizde sizlere klima konusunda her türlü hizmeti başarıyla vereceğimizi taahhüt etmekteyiz.

 

Firmamızı ziyaret ederek veyatelefonlarımızlabizlere ulaşarak her türlü bilgi ve hizmeti tarafımızdan rahatlıkla alabileceğinizin teminatını vermekten gurur duyarız.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

Ankastre Beyaz Eşya konusunda öncü markalardan olan Whirlpool’u tercih etmenizin şahsınız açısından büyük bir avantaj olması ile beraber, iyi bir klimaya sahip olmanızın yanı sıra, kaliteli bir servis hizmetinin de gerekliliğini unutmamalıyız.

 

Çünkü cihazınıza ait yanlış bir kurulum, yanlış kullanım biçimleri ve gereken bakımların ihmalleri, ya performans eksikliğine sebep olacaktır ya da klimanızın ömrünü azaltacaktır.Kirlenen filtreler de alerjiye ve rahatsızlıklara sebep olmaktadır.

 

Bu konularda firmamızın tecrübe ve teknik bilgisi dahlinde uzman ekibiyle, kurulum montajından tutun, sonraki uygun kullanım ve tüm servis hizmetlerinde de sizlerin yanında olacağını bildirerek bizlerle iletişime geçmenizi önemle arz ederiz.

 

İçerenköy Whirlpool Servisi olarak cihazınızın montaj, temizlik ve bakımlarını en uygun şekilde titizlikle yapmaktayız.

 

Olası arızalardaki tamirat ve onarım işlemleri de tarafımızdan güven duyacağınız şekilde acil olarak yapılmakta olup her türlü bilgi için bizleri arayıp adresimizi gönül rahatlığıyla ziyaret edebilirsiniz.

 

Yaptığımız işlemlerin firmamız garantisinde olduğunu bildirirken tamirat ve onarımlarda orijinal ve en uygun parçaları kullanacağımızı,kusursuz ve ekonomik bir hizmet verebilmek için azami çaba sarf edeceğimizi de bilmenizi isteriz; sizleri firmamıza bekleriz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA