• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

Bulaşık Makinesi Servisi

İstanbul 38 Şube Bir Merkezden Hizmet Vermekteyiz.

Anaolu Yakası : 0216 471 80 95 

Avrupa Yakası : 0212 295 62 11

Genel Merkez : 0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Bulaşık Makinesi Servisi Faturalı Kurumsal Garantili Genel Merkezimizden Hizmet Alın.

 

Yemek yemek ne kadar zevkli ise bulaşıkları yıkamak da bir o kadar derttir ve birçok kimse elde bulaşık yıkamayı sevmez ama artık bulaşık makineleri var ve insanlar bu dertten kurtulmuş durumda.

Ülkemizin en eski beyaz eşya üreticilerinden olan bulaşık makinesi servisi de bu ürünlerde sorun olduğunda teknik servis veren firmalardır.

 

Bulaşık Makinesi Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 

Bulaşık makinesi servisi hangi alanlarda hizmet verir sorusunun yanıtı çok nettir.

 

Elbette firmamız Tüm marka bulaşık makinelerinde yaşanan elektriksel ve mekaniksel problemlerin çözümü noktasında arızanın türü fark etmeksizin hizmet veriyor.

 

Gerekli olması durumunda parça değişimine gider ve bulaşık makinesi yeniden sorunsuz çalışana kadar görev yapar.

 

Fiyatları Belirleyen Unsurlar Bulaşık Makinesi Servis Süresi 

 

Bulaşık makinesi servisi olarak fiyatlarımızı belirleyen çok değişik faktörler vardır. Arıza türü ne olursa olsun alınan sabit bir teknik servis ücretimiz  vardır.

 

Bunun yanında değişen parçanın türüne göre de bir maliyet ortaya çıkmaktadır bu da eğer parça garanti kapsamında değilse ödenen rakamlar arasındadır.

 

 

Adalar » Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA