• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dilovası Çamaşır Makinesi Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Firmamız tüm marka ve modeldeki çamaşır makinelerinize servis hizmeti vermektedir. Marka ve model ayırt etmeksiniz makinenizin bakım ve onarım işlerini yapıyor, temizliği ve yedek parça temini gibi konularda da hızlı ve kaliteli bir şekilde yanınızda oluyoruz.

 

Neden Dilovası Çamaşır Makinesi Servisi’ni Aramalısınız?

 

Piyasada çamaşır makinesi tamiri yapan birçok firma bulunmaktadır. Ancak bu konuda siz değerli müşterilerimizin de dikkat etmesi gereken en önemli unsurlardan birisi makinenizi alanında yetkin olmayan kişilerin eline teslim etmemek olmalıdır. Aksi takdirde yaşadığınız soruna kalıcı bir çözüm bulamayabilir hatta cihazlarınız bir daha kullanılamaz hale bile gelebilir.

 

Yaşayacağınız herhangi bir teknik arıza durumunda Dilovası Çamaşır Makinesi Servisi’ni arayarak çamaşır makinenizi güvence altına alabilirsiniz.

 

 Dilovası Çamaşır Makinesi Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 

Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmenin ardından adres bilgilerinizi ve makinenizdeki problemi bildirdikten sonra bir servis talebinde bulunmuş olursunuz. Hizmet talebinizi alan profesyonel teknik ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek makinenizde ortaya çıkan problemleri bularak, sizlerin eşliğinde sorunu yerinde çözmektedir.

 

Garantili hizmetlerimizi sizlerle buluşturan kadromuz teknik aksaklıkları çözdükten sonra ayrıca cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır. Henüz ortaya çıkmamış ancak çıkma olasılığı yüksek problemler konusunda da sizi aydınlatacaklardır. Servisimiz genel olarak sizlere montaj, bakım, tamir ve yedek parça teminini gibi konularda da yardımcı olacaktır. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA