(5 PUAN)

Dilovası Çamaşır Makinesi Servisi    

0850 303 36 30

0532 646 84 10


Sektörün lider markaları için beyaz eşya çamaşır makinesi teknik servis sağlayan firmamız müşterileri ile kurduğu ilişkiler ile bugüne kadar gelmiştir. 


Gücünü yıllardır kendisi ile çalışan müşteri portföyünden alan firmamız teknik servis olarak çıktığı yolda kendini geliştirerek ilerlemiş olmasının haklı gururu içindedir. 


Çamaşır makinesi servisimiz kapsamında kullandığınız bütün aletlerin bakımlarını yaptırabilir, arıza oluşması halinde onarılmalarını sağlayabilirsiniz. 


Onarım ve bakım sırasında parça değişimi söz konusu olursa yedek parça temini de bizim tarafımızdan yapılır. 


Kullandığımız parçalar markanın orijinal parçalarıdır. 


Arıza Çözümünde Lider 


Dilovası Çamaşır Makinesi Servisi ihtiyacınız olursa bizi arayın ve kısa sürede sorununuzu çözüme kavuşturalım. 


Dilovası Çamaşır makinesi servisi Kaliteden ödün vermeyen yaklaşımımız deneyimli personelimiz ile birleşince ortaya kalitelinin de üstünde bir teknik servis olanağı çıkar. 


Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Siemens, Profilo, Vestel, Samsung, LG Verdiğimiz servis sırasında bütün müşterilerimize oluşan bütün arızalar ya da bakımlar ile ilgili ayrıntılı olarak bilgi veririz. 


Büyük bir titizlik ile yönetilen servis aşamasının sonunda ekipmanlarınızı dilediğiniz gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. 


Düzenli bakım yaptırarak endüstriyel aletlerinizi uzun süre rahatlıkla kullanabilir, arıza halinde ise doğru bir çözüm ile ilk günkü kadar yeni ekipmanlara sahip olabilirsiniz. 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA