• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Bulgurlu Kuppersbusch Servisi

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

 

Firmamız olarak Kuppersbusch beyaz eşya ürünlerinde sizlere profesyonel bir servis desteği sağlamaktadır. servis öncesi ve servis sonrasında hizmetlerimizin yanı sıra her zaman garanti kapsamında bir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Bulgurlu Kuppersbusch Servisi olarak uzun yıllardır bu alanda hizmet sağlarken her zaman için ileriye dönük adımlar atmaktayız.

 

Yenilikçi ve değişim odaklı olan servimiz teknolojik gelişmeleri her daim yakından takip ederek bu yönde profesyonel desteği siz değerli Bulgurlu halkı için sunmaktadır.

 

Bulgurlu Kuppersbusch Servisi olarak İstanbul’da geniş bir servis ağımız bulunmaktadır.

 

Her ilçede servis hizmeti sağlarken daha pratik ve çözüme dayalı profesyonel ekibimiz gezici destek sağlarken aynı zamanda motor ekiplerle de İstanbul trafiğinde hızlı bir hizmeti sunmayı kendine görev edinmiştir.

Teknolojik teçhizatımız ve deneyimli personellerimiz ile hızlı bir hizmet sunarken aynı zamanda olayı sadece çözmek değil ileriye dönük yaşanabilecek farkı arızalarında da yaşanmaması adına bu noktada müşterilerimize desteği bir borç bilmekteyiz.

 

Bulgurlu Kuppersbusch Servisi ile Sorunsuz Hizmet

 

Firmamız olarak her daim ilkelerimiz doğrultusunda ilerledik ve bu ilkelerimizi ihlal edecek hiçbir durum yaşamamak adına titizlik ile yıllardır çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bulgurlu Kuppersbusch Servisi geniş bir alana hizmet sunarken bu noktada geniş bir müşteri ağı ve portföyü de bulunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetinin bize referans olduğunun bilincinde hareket etmekteyiz ve % 100 müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA