• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

Sancaktepe Whirlpool Servisi

 

Ankastre Beyaz Eşya  Klimalar özellikle yaz aylarında kullanılan en önemli cihazlardır. Bulunduğu ortama kolay bir şekilde soğutarak veya ısıtarak çalıştırılabilir bakımları oldukça önemlidir. Eğer bakımları zamanında yapılmazsa elektrik faturasına etkisi büyüktür. O yüzden bakımlarının sürekli olarak yapılması gerekiyor. Sancaktepe Whirlpool Servisi olarak cihazlarınıza gereken tüm önemi veriyoruz.

 

Etkili Hizmetler

Firmamız bu konuda hem montaj hem bakım ve hem onarım da çok iyi işler yapıyor. Firmamızda yer alan personellerimiz her zaman müşteri memnuniyetine önem veriyor.

 

Yaptığı çalışmalar her zaman referans niteliği taşıyor. Sancaktepe Whirlpool Servisi olarak müşterilerimizi memnun edebilmek için gün geçtikçe kendimizi geliştiriyoruz.

 

Ankastre Beyaz Eşya  Klimalarda yapmış olduğumuz çalışmalar her zaman kalıcı çözümlerden oluşuyor.

 

Biz hiçbir zaman geçici çözümler üretmiyoruz ve kalıcı çözümler üreterek müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Klima cihazları oldukça önemli cihazlardır.

 

Arızalanması durumunda kesinlikle müdahale edilmemesi gerekiyor. Bu konuda firmamızın çağrı merkezine ulaşarak konu hakkında detaylı bilgi alabilir ve gerekli talepleri oluşturabilirsiniz.

 

Bu talepler doğrultusunda sahada bulunan personellerimiz sizin cihazınıza bakmak için evinize gelir.

 

Uzman Kadromuz

 

Evinize gelen teknik personellerimiz Ankastre Beyaz Eşya klimanız için detaylı araştırma yaparak sorunun neyden kaynaklandığını bulur.

 

Sorunu tespit ettikten sonra onay vermeniz durumunda cihazın onları mı gerçekleştirilir. Aynı zamanda cihazınızın eskisi kadar soğutmadığını eve ısıtmadığını düşünüyorsanız yine firmamızı arayarak gerekli desteği alabilirsiniz.

 

Sancaktepe Whirlpool Servisi olarak yapacağımız her bakım ve onarım işlerinde garanti işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Bu garanti ile beraber cihazınızda oluşabilecek ileride Herhangi bir sorun için ücret talep etmiyoruz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA