(İLK YILDIZI SEN VER!)

Ümraniye Subzero Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Ümraniye Subzero Buzdolabı Servisi

 

Subzero Servisleri arıza çözümleri konusunda uzun yıllardır tüm Türkiye’de olduğu kadar İstanbul ilinde de buzdolabı ve diğer beyaz eşyaların arıza, bakım ve onarım hizmetleri alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Teknolojinin gelişimi ile birlikte özellikle de internet üzerinden talep oluşturulan müşterilerine hizmet vermek adına güncel olanakları kullanmaya devam etmektedir.

 

Ümraniye Subzero Buzdolabı servisi internet vasıtası ile talepleri alarak günü gününe ve çabuk bir şekilde hizmet sunmaktadır.

 

Ümraniye Subzero Servisi arızalara uygun zamanda ev veya işyeri ayrımı yapmaksızın hizmet programını aksatmadan ve kalitesinden ödün vermeden işleyişini sürdürmektedir.

 

Bu konuda verilen hizmet ile beraber özellikle Ümraniye Subzero Buzdolabı servisi olarak buzdolabından çamaşır makinasına, bulaşık makinasından, kurutma makinasına kadar günlük yaşamda kullanılan ve hayatımızın olmazsa olmaz cihazlarının kullanımlarının aksamaması sağlanmaktadır.

 

Ümraniye Subzero Buzdolabı Servisi arızaların çözümlerini o an yerinde yapmayı tercih etmektedir. Arızalana beyaz eşyaları taşıma durumunu mecbur kalınmadıkça yapmamaya özen göstermektedir.

 

Diğer taraftan servis atölyesinde yapılması gerekli arızaların teşhisiyapıldıktan sonra müşterinin onayı alındıktan sonra atölyeye cihaz taşınmakta ve arıza maksimum yirmi dört saat içerisinde çözüme kavuşturulmak sureti ile teslimat gerçekleştirilmektedir. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA