• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sancaktepe Subzero Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Sancaktepe Subzero Buzdolabı Servisi

 

                İnsanların buzdolabı bozulmaları yüzünden çekmiş oldukları sıkıntıları en aza indirebilmek için İstanbul Sancaktepe'de kurulan Sancaktepe Subzero buzdolabı servisi yapmış olduğu çalışmalarıyla hedefine ulaşarak buzdolabı bozulma sorununu en aza indirmeyi başarmıştır.

 

 Her türlü buzdolabının bakım ve onarım işlerini rahat ve kolay bir şekilde yaparak halkının güvenini kazanan bu servis çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ederek bu çalışmalarını daha pratik hale getirmeyi amaçlamaktadır.

 

 Servis sayesinde bozlan buzdolapları için insanlar günlerce servis tamircisi arama derdinden kurtulmuşlardır.

 

Garantisi bulunan Subzero buzdolaplarının bakım ve onarım işlerini ücretsiz bir şekilde yapan Sancaktepe Subzero buzdolabı servisi sayesinde insanların bu servise olan ihtiyacı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

 

Yapmış olduğu çalışmalarla diğer servisleri geçerek adını duyurmayı başaran ve hizmette sınır tanımayarak günün 24 saati servis yapan servis insanların gözde servisçisi olmayı başarmıştır.

 

Böylece tek bir numara sayesinde servise ulaşmak kolay hale gelmiş ve Sancaktepe Subzero buzdolabı servisi de istenilen adrese hemen ulaşarak bakım ve onarım işlerini yapmaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA