• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

YENİSAHRA ARÇELİK SERVİSİ

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 Arçelik marka ailesi olarak bizi tercih eden müşterilerimize bize duydukları güvene ve ilgiye layık olabilmek için kesintisiz bir şekilde çalışmayı ve sizlere hizmet etmeyi kendimize bir borç olarak bilmekteyiz.

Arçelik marka ürünlerini tercih eden müşterilerimize elektronik, teknoloji ve beyaz eşya gibi ürünlerde meydana gelen sorunlarla ilgili teknik servis, bakım, onarım ve tamir hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktayız. 

Türkiye’nin bütün illeri ve ilçelerinde hizmet vermekte olan Arçelik firmamıza ait şubelerimizle bizi tercih eden müşterilere çalışma aşkıyla hizmet etmeye devam etmekteyiz. 

 

Arçelik markası bünyesinde dünyada gerçekleşen teknolojik yenilikleri takip edip, üünlerimizi bu koşullara uygun üretmekteyiz.

Bu yeniliklerden meydana gelen değişiklikleri müşterilerimize en uygun ve kaliteli şekilde sunmakt için personellerimizi eğitmekteyiz.

Müşterilerimize uygun, sürekli ve kaliteli şekilde hizmet vermekte olan şubelerimizden biri de Yenisahra Arçelik Servisidir.

 

  • Yenisahra Arçelik Servisinin Gösterdiği İlgi
  •  

Yenisahra Arçelik Servisi ürünlerimizi tercih eden müşterilerimizin karşılaştığı sorunları en uygun, hızlı ve kaliteli bir şekilde çözerek müşterilerimizi mağdur etmemekte ve firmamızı en güzel şekilde temsil etmektedirler.

Yenisahra Arçelik Özel Servisi ekibi olarak göstermiş oldukları çalışma azmi ve gayreti ile müşterilerimiz tarafından beğenilen bir şube konumuna gelmiş bulunmaktadırlar.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA