• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dragos Bosch Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25

 

Seçkin müşterilerimiz için kalite standartlarını en uygun fiyata hizmetinize sunan Dragos bosch buzdolabı servisi olarak, garantili ve dayanıklı olan hizmetlerimiz İstanbul’un genelinde yaygın bir şekilde verilmektedir.

Mükemmel düzeyde hizmet kalitesine sahip olabilmek adına sürekli gelişme ve değişme çabası içinde olan firmamız, güler yüzlü ve teknik donanımı yerinde olan elemanlara sahiptir.

 

Her şeyin üstünde tuttuğumuz müşteri memnuniyeti ilkesi, sektördeki başarılarımızın en önemli ilham kaynağıdır.

 

Dragos Bosch Buzdolabı Garantili Teknik Destek

 

Dragos bosch buzdolabı servisi olarak değiştirilen her yedek parça firmamız güvencesi altında 1 yıl boyunca belgeli olarak saklanmaktadır.

 

Bir kere müşterimi olan kişilere sonsuz desteği ile her zaman yanlarında olmaya kararlı olan firmamız, hizmet sonrası ilk bir yıl içinde olası arıza ve sorunlar için gerekli sorumlulukları yerine getirmektedir.

 

Düzenli ve tertipli bir hizmet kalitesi ile evinize kadar getirilen buzdolabı servis hizmetlerimizde temizlik ve hijyen üst safhadadır.

Bu sayede çocuklu müşterilerimiz için hijyen kurallarının çiğnenmediği bir hizmet kalitesine sahip olmak kaçınılmaz olmaktadır.

 

7/24 Çağrı Merkezi Hizmeti

 

Dragos bosch buzdolabı servisimiz memnuniyetinizi elde etmek için yoğun bir çaba harcarken, çağrı merkezimiz sizlere kesintisiz hizmetleri ile her zaman ulaşılabilir bir buzdolabı servis hizmetinin kapılarını açmaktadır.

 

Değerli müşterilerimize en isabetli buzdolabı tamir hizmeti için bünyemizde yer alan çalışanlarımızın her biri eğitimli ve üst düzey teknik donanıma sahip kişilerdir.

 

Dragos Bosch Buzdolabı Servisi Telefonu

 

7/24 açık olan telefonlarımız bölgenin en saygın Dragos bosch buzdolabı servisi olarak, sizlere kusursuz bir hizmet anlayışı ile buzdolabı tamir hizmeti vermektedir.

 

Sizlere başarılı bir takım ruhu desteği ile hizmet veren kadromuz, çağrı merkezinin en doğru şekilde yönlendirmeleri ile uzman teknik kadromuzun müşterileri ile buluşmaları sağlanmaktadır.

 

Kendini geliştim konusuna büyük merakı olan teknik ekibimiz, gereli eğitimlere tabi tutulurken, teknoloji alanındaki gelişmeleri de birinci sınıf bir Bosch buzdolabı servisi olmak adına takip etmektedir.

 

İstanbul’un birçok yerinde hizmetlerimiz sayesinde memnuniyeti katlanmış olan kişiler, sadakatlerini kazandığımız en değerli müşterilerimizdir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA