• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Pendik Whirlpool Servis

 

Ankastre Beyaz Eşya  Klimalar insanların evlerinde gibi ofislerindeki ihtiyaç duyduğu ısıyı karşılayan bazı cihazlardandır. Bulundukları ortamı genellikle soğutmak veya ısıtmak için belirli derecelerde ayarlanarak kullanılır.

 

İşyerlerinin tamamında Ankastre Beyaz Eşya  klima tercih edilir. Tabii ki bu klimaları montaj şekli de oldukça önemli bir durumdur.

 

Yanlış montaj yapıldığı zaman sağlıklı bir verim alınamayabilir. Firmamız montaj konusunda kendini ispatlamış ve kendine güvenen bir firmadır.

 

Montaj konusunda size her türlü konuda yardımcı olabiliriz. Pendik Whirlpool Servisi olarak istediğiniz montajı telefon numaramızdan bize ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 

Kalite Önceliği

 

Ankastre Beyaz Eşya  Klima montajı herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu cihazların bakımları yılda en az 4 kere yapılması gerekiyor.

 

Cihazınızın uzun bir süre aktif olarak çalışabilmesi için ve sağlıklı şekilde kullanabilmek için bu bakımlarının gerçekleştirilmesi gerekiyor.

 

Ankastre Beyaz Eşya  Klimaların bakımı olması size enerji tasarrufu olarak geri dönmektedir. Eğer bakımları yapılmazsa daha çok elektrik harcar.

 

Size elektrik faturasının yüksek gelmesine olanak sağlar ve bu da sizin bütçenize oldukça zora sokar.

 

Pendik Whirlpool Servisi olarak müşterilerimize sağlamış olduğu hizmetler ile bu sorunları kolay bir şekilde aşabilirsiniz.

 

Verilen Hizmetler Sonrası

 

Bizim müşterilere sağlamış olduğumuz 1. sınıf hizmetler her zaman müşteri memnuniyetini arttırmak içindir.

 

Biz cihazınıza müdahale ettikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız tekrar bizi arayarak bizden destek talebi alabilirsiniz.

 

Oluşturduğunuz talep neticesinde Pendik Whirlpool Servisi olarak ücretli bir şekilde hizmet veriyoruz.

 

Cihazınızda yapmış olduğumuz tüm işlemler firmamız tarafından belirlenen garanti kapsamı içine girmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA