• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Moda Whirlpool Servisi

 

Gelişen teknoloji ile ev ve iş yerlerimize giren  Ankastre Beyaz Eşya  klima cihazları soğutma, ısıtma,ortamın nemini alma ve havayı filtreleme gibi işlevleriyle yaşam konforumuzu arttırmaya çalışmaktadırlar.  

 

Ankastre Beyaz Eşya  Klima denilince akla gelen marka isimlerin baş sıralarında yer alan Whirlpool Corporation adlı üretici firma, müşteri memnuniyeti açısından servis hizmetleri konusuna ayrı bir özen göstermektedir.

 

Moda Whirlpool Servisi olan firmamız da bu özene riayet ederek klima servisi alanında sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul ilinin Anadolu Yakası Kadıköy ilçesinde bulunan Moda semtinde bulunmaktadır.

 

Moda Whirlpool Servisi olarak, semtimiz ve çevresinde sizlere  Ankastre Beyaz Eşya  klima konusunda en doğru bilgilendirmeleri yaparak en iyi servis hizmetlerini verme gayreti içerisinde olduğumuzu bildiririz.

 

Adresimize uğrayarak bizleri daha yakından tanıma fırsatı bulabilir veya telefonlarımızdan bizlere ulaşıp istek ve sorunlarınızı her zaman bildirebilirsiniz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

Whirlpool marka  Ankastre Beyaz Eşya  klimaların verimi ve dayanıklılığı, takdir edersiniz ki ancak doğru servis hizmetleri ile arttırılabilir. Şunu da belirtmek gerekir ki yoğun kullanım süreci boyunca cihazınız herhangi bir arıza yapmıyor olsa da gerekli periyodik bakım eksiklikleri, cihaz içinde küf, nem oluşu gibi istenmeyen sağlıksız çalışmalara sebep olabilir.

 

Ve soluduğumuz hava ile kendimize verdiğimiz zararın farkında dahi olmayabiliriz. Konusunda uzman teknik ekipleriyle Moda Whirlpool Servisiolarak hizmet veren firmamız güvenilir, saygın ve titiz çalışmalarıyla kapısını rahatlıkla çalabileceğiniz bir adres olmanın gururunu taşımaktadır.

 

Tüm bunların yanı sıra, kaliteli bir servis hizmetini ve cebinizi de düşünerek klima cihazınızın her türlü montaj, tamir, bakım,temizlik, ayar ve onarımlarını orijinal ve en uygun parçalar kullanarak bekletmeden acil müdahaleler ile garantili şekilde yapmaktayız.

 

İlgili ve güler yüzlü personellerimiz ile sizleri adresimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA