• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

MALTEPE ARÇELİK SERVİSİ

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Firmamız Maltepe Arçelik Servisi olarak bağlı bulunduğumuz ilçe sınırları içerisinde Arçelik marka ürünlerini kullanan müşterilerimizin karşılaştıkları arızaları, sorunları, sıkıntıları uzman ekip çalışanlarımızla koordineli bir şekilde halletmekteyiz.

 

Ürünlerinizde meydana gelen sorunlarla ilgili bizlere başvurup en kısa zaman zarfında sizleri bu sorunlardan kurtaracağımıza emin olabilirsiniz.

Maltepe Arçelik Servisi belirlediği vizyon çizgisinde hareket edip müşterilerinden güzel geri dönüşler almak istemektedir.

 

  • Maltepe Arçelik Servisi Olarak Vizyonumuz
  •  

Maltepe Arçelik Servisi adı altında değerli müşterilerimize hizmetler götürmekteyiz.

Bunu yaparken bizimle aynı kulvarda faaliyet gösteren diğer firmalardan daha hızlı ve daha eğitimli kadrosuna sahip olmak için Maltepe Arçelik Servisi olarak durmadan çalışıp kendimizi ilerletmeye çalışmaktayız.

 

Müşterilerimizi dinlerken, sorunlarını çözüme kavuştururken her zaman sabırlı ve güzel ahlak içerisinde bulunmaktayız.

 

  • Maltepe Arçelik Servisinin Bakım Verdiği Ürünler ve İletişim Yolları:
  •  

Maltepe Arçelik Servisi olarak bakım verdiğimiz ürünler şu şekildedir: çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, klima, televizyon, telefon ve daha fazla ürünlerde ortaya çıkan arızları bizlere ilettiğiniz anda ürünler konusunda deneyim sahibi elemanlarımızla sizlere en doğru şekilde çözümler sunmaktayız.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA