(5 PUAN)

Beykoz Bosch Buzdolabı Teknik Servisi

 

Beykoz Bosch Buzdolabı Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Beykoz Bosch Buzdolabı Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Bosch marka buzdolapları için Beykoz semtinde de özel olarak teknik destek hizmeti vermekteyiz.

 

Müşteri memnuniyeti ilkesini kendine başlıca hedef seçmiş olan Beykoz bosch buzdolabı servisimiz, dürüstlük ve güven kavramlarının en çok yakıştığı bir firmadır.

 

Firmamız 7 gün 24 saat Bosch buzdolabı servis hizmeti olmakla birlikte, alanında yedek parçanın orijinal olanını sizlerin hizmetine sunan bir firmadır.

 

Ayrıcalıkları ve uygun fiyatları ile yeni bir buzdolabı alım gücü olmayan müşterilerimize, eskisinden daha yepyeni özellikte olan buzdolabı servis hizmeti sunmaktadır.

 

Beykoz Bosch Buzdolabı Servisi Hizmetleri

 

Her zaman daa kaliteli Bosch buzdolabı servis hizmeti sunan bir firma olabilmek için prensiplerimizden ve ideallerimizden ödün vermeden faaliyet göstermekteyiz.

 

Müşterilerimiz için buzdolabı servis hizmetleri alanında güvenin adresi olabilmek için, teknik ekibimizden firma sahiplerine kadar her birimiz bu amaç için çaba harcamaktayız.

 

Aynı zamanda müşterilerine ekonomik çözümler sunan Beykoz bosch buzdolabı servisi olarak, amacımız uygun fiyata kaliteli hizmete sahip olabilmenizdir.

 

Neden Beykoz Bosch Buzdolabı Servisini Tercih Etmelisiniz?

 

Önceliği müşterilerinin memnuniyeti olan Beykoz bosch buzdolabı servisimizi tercih etmeniz için pek çok sebep bulunuyor.

 

Kaliteden taviz vermeyişimiz bunun en önemli sebeplerinden biri iken, uzman teknik kadromuz mükemmel bir işçilik kalitesinde Buzdolabı arızalarının onarılmasına imkân vermektedir.

 

Kalıcı çözümler sunmak için uzun yıllarını bu sektöre vermiş olan firmamız için garantili hizmet oldukça önemlidir.

 

Bu sebeple hizmetlerimiz sonrasında işçilik ve yedek parça hizmetlerimiz orijinal olmakla birlikte bir yıl garanti kapsamındadır.

 

Hızlı Beykoz Bosch Buzdolabı Servisi

 

Müşterisinin mağdur eden firmaları başarılı olduklarından söz etmek mümkün değildir.

 

Bu bilgi ışığından yola çıkmış olarak faaliyet gösteren firmamız, Bosch marka buzdolabında yaşadığınız arıza ve teknik sorunların sizi ilk andan itibaren mağdur etmemesi için son derece hızlı ve çevik bir hizmet anlayışımız mevcuttur.

 

Bu doğrultuda müşteri hizmetleri telefonumuza bırakılan her arıza kaydına olabildiğince en hızlı geri dönüşler sağlamaktayız.

 

Hizmet sonrası, hizmet kalitesini daha da iyileştirmek adına, her müşterimizden memnuniyet seviyelerini ölçmek adına firmamız görevlileri tarafından kısa görüşmeler yapılmaktadır.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

 

Beykoz Bosch Buzdolabı Servisi Temizliği, Temizleme, Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA