• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Zümrütevler Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Düşündüğümüzde evlerde birçok teknolojik ürün odamızın her köşesinde bulunmaktadır. Peki tüm bu teknolojik ürünlerin bakımını en son hangi tarihte yaptırdınız? Örnek vermek gerekirse klimanın yıllık bakımının yapılması, gaz kontrollerinin gerçekleştirilmesi gerekir.

Klima bakımının göz ardı edilmesi halinde eski performansını kaybederek gün geçtikçe bozulma eğilimi gösterirken temiz hava yerine bakteri ve toz dolu bir hava üflemeye başlar ve bu süreçte mutlaka bir servis bakımına ihtiyaç duyar.

 

Zümrütevler beko servisi olarak bu noktada sizlere hizmet sağlamaktayız. Beko markasına ait her türlü cihazın bakım, onarım ve tamirat hizmetlerini Zümrüt evler bölgesinde siz değerli müşterilerimiz için sunmaktayız. 

 

Zümrütevler beko servisi olarak sadece bakım değil bunun yanı sıra birçok farklı hizmeti de sizler için sağlamaktayız. Arıza tespiti, parça değişimleri, bakımlar, onarım gibi her türlü servis hizmetini sunmaktayız.

 

Firmamız Zümrütevler beko servisi alanında kaliteli, güvenilir ve garantili bir hizmeti sunarken A’ dan Z’ ye hizmet sunarak sizleri memnun etmeyi hedeflemektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA