(5 PUAN)

Gebze Ariston Hotpoint Buzdolabı Servisi

Firma Adı : Gebze Ariston Hotpoint Servisi

 

Telefon Numarası : 0850 303 36 30

 

Gebze Ariston Hotpoint Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız : 0532 646 84 10

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 23.00 Saatleri

 

Ariston Hotpoint Buzdolabı Acil Buzdolabı Tamircisi 2022 – 2023 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Gecin.

 

Elektronik cihazlarla devamlı ve uzun süre çalışma nedeni ile oluşabilecek pek çok farklı sorun olabilir.

Bu nedenle buzdolabı kullanıcıları da zaman içerisinde cihazda yaşanan sorunlar nedeni ile gıdaların bozulması gibi büyük sorunlarla uğraşabilirler.

 

Bu sorunları yaşamak istemeyenler için Gebze Ariston Hotpoint Buzdolabı Servisi kesintisiz hizmet seçeneği ile çalışmaktadır.

 

En Yakın Gebze Ariston Hotpoint Buzdolabı Servisi ile çalışmak isteyenler bunun için arıza kaydını arayarak kolayca verebilir ve kısa sürede geri dönüş alabilirler.

 

Buzdolabına nasıl reset atılır? On/ Of Gügmesini 5 Dakika kapatılmalı sonra alardügmesine 30 Saniye Basılmalı Doğru Şekilde Uygularsanız Resetlenmiş Olcaktır.


Buzdolabı calışıyor ama soğutmuyor nedeni ne olabilir? Kapakları Acık Kalmış Olabilme İhtimali Varsa 2 Gün Fişini Çekmeniz Gerekir. Soğtma İşlemi Olmazsa Teknik Destek Almalısınız.


Ariston buzdolabı A1 arızası nasıl giderilir? cihazı Ayar Düğmesinden Kapatıp 2 Dakika Sonra Acmalısınız.


Ariston buzdolabı A2 arızası nasıl giderilir? Elektirik Kesintisi Veya (arıza) Durumlarında Dolap İçindeki Isının Çok Düştüğü ve Besinlerin Bozulma İhtimaline Karşı Sizi Uyarıyor.

 

En yakın olan elemanların yönlendirilmesi ile adresinize aynı gün içerisinde ulaşım sağlanır.

Yıllardır bu alanda verdiği profesyonel hizmetleri ile aradığınız kaliteyi sizlere sunmak adına çalışmaktadır.

 

Gebze Ariston Hotpoint Buzdolabı Servisi gelişmiş hizmetleri ile çözümler üreterek bu sayede buzdolabınızı daha uzun yıllar sorunsuz kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Parça bozulması durumunda yapılacak parça değişimi için orijinal parçaların kullanılması yüksek performans ile çalışmaya devam etmesini sağlar.

 

Uzun yıllar boyunca cihazınızdan ilk gün ki verimi alabilmeniz için arıza durumlarında teknik ve bilinçli kişiler ile çalışmanız gerekir.


Ariston Hotpoint Buzdolabı Çalışmıyor Arızası; Priz Ve Fiş Kontrol Edilmeli Elektirik Varsa Ana Kart Arızası & Termostat Arızası Olabilir.


Ariston Hotpoint Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor; Buzdolabınızın Kapak Acık Kalmış Olabilir Arka Kondersan Fanı, Motor Arızalı Olabilir Bundan Dolayı Haralet Yapabilir Ve Sogutmaz.


Ariston Hotpoint Buzdolabı Motoru(Kompresör) Çalışmıyor; Kart Veya Otamatik İç Sensör Hatalarından Çalışmama Durumu Vardır.


Ariston Hotpoint Buzdolabı Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor; Kapısının Çok Acılıp Kapanması Sıcak Yemek Koyulmasında Kaynaklana Bilir.


Ariston Hotpoint Buzdolabı Buzlanma Yapıyor; Buzdolabınız Kapak Veya Kapı Lastikleri Kontrol Edilmelidir.


Ariston Hotpoint Buzdolabının Kapısı Kapanmıyor; Menteşe Altı Kırık Olabilir. Kapak Ön Kısmına Birşey Sürtebilir Kontro Edilmeli.


Ariston Hotpoint Buzdolabı Ses Yapıyor; Fan Motorları Ses Yapabilir Acil Servis Çağırmalısınız Fan Motoru İşini Düzgün Yapamazsa Ana Comperesör Zarar Görür.


Ariston Hotpoint Buzdolabı Su Akıtıyor; Ara bölüm Rstanslarından Kaynaklana Bilir Gideri Tıkanmış Olabilir.


Ariston Hotpoint Buzdolabının Alt Bölmesi Soğutmuyor; İlk Başta Fişini Çekip 2 Gün Dinlendirmelisiniz.

 

TELEFON NUMARASI : 0532 646 84 10

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Kazımkarabekir Mah. Ensar Sok No : 8/A GEBZE

 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : 10:00 – 18:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA