(5 PUAN)

Küçükyalı Whirlpool Servisi


Whirlpool Küçükyalı Servisi Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Küçükyalı Whirlpool Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Uzak Doğu ve Avrupa firmalarıyla kıyasıya rekabet halinde olan Whirlpool markası,kullanıcıları için servis hizmetleri konusuna ayrı bir ilgi ve önem göstermektedir.

 

Küçükyalı Whirlpool Servisi olarak bizler de beyaz eşya servis hizmetleri alanında bu yapıya dahil olmanın onurlu sevincini yaşamaktayız.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul ilinin Anadolu Yakası Maltepe ilçesine bağlı olan Küçükyalı Mahallesi’nde bulunmaktadır.

 

Küçükyalı Whirlpool Servisi olarak, mahallemiz ve çevresinde Ankastre Beyaz Eşya konusunda sıkıntı ve şikayetleri olan tüm kullanıcılara hitap etme gayreti içerisinde olduğumuzu bildiririz.

 

Adresimize uğrayarak veya telefonlarımızlabizlere ulaşarak klima konusundaki her türlü sorunlarınızı bizlere ilettiğiniz takdirde uygun çözümler bulacağımızdan rahatlıkla emin olabilirsiniz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

Gerçek şu ki kalitesinden şüphe etmediğimiz Whirlpool marka klimaların kullanım ömrü ve performansı, doğru ve yeterli servis hizmetlerine de bağlıdır elbette.

 

Bunun yanında, zamanı geldiği halde temizlenmeyen filtrelerinalerjik reaksiyonlara sebep oluşu da kullanıcı ihmali olarak sıklıkla karşılaşılan bir durumdur.

 

Titiz çalışma, güven ve daima güler yüzlü olmayı kendisine şiar edinen firmamız, Küçükyalı Whirlpool Servisi olarak  Ankastre Beyaz Eşya cihazınızın her türlü montaj, bakım, onarım, temizlik, tamirat işlerini konusunda uzman ekipleriyle firma garantisi altında, bütçenizi de sarsmayan fiyatlarla, orijinal parçalar kullanarak en acil şekilde yapmak için siz değerli müşterilerini adresimizde hazır olarak beklemektedir.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Whirlpool Beyaz Eşya Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA