• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Küçükyalı Whirlpool Servisi

 

Katı, sıvı ve gaz yakıtlı cihazların yanı sıra  Ankastre Beyaz Eşya klimalar,ısıtma,soğutma,ortamın nemini alma ve havayı filtreleme gibi işlevleri elektrikle çalışarak yapan cihazlar arasında yerlerini almaktadırlar.

 

Uzak Doğu ve Avrupa firmalarıyla kıyasıya rekabet halinde olan Whirlpool markası,kullanıcıları için servis hizmetleri konusuna ayrı bir ilgi ve önem göstermektedir.

 

Küçükyalı Whirlpool Servisi olarak bizler de beyaz eşya servis hizmetleri alanında bu yapıya dahil olmanın onurlu sevincini yaşamaktayız.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul ilinin Anadolu Yakası Maltepe ilçesine bağlı olan Küçükyalı Mahallesi’nde bulunmaktadır. Küçükyalı Whirlpool Servisi olarak, mahallemiz ve çevresinde  Ankastre Beyaz Eşya  Ankastre Beyaz Eşya klima konusunda sıkıntı ve şikayetleri olan tüm kullanıcılara hitap etme gayreti içerisinde olduğumuzu bildiririz.

 

Adresimize uğrayarak veya telefonlarımızlabizlere ulaşarak klima konusundaki her türlü sorunlarınızı bizlere ilettiğiniz takdirde uygun çözümler bulacağımızdan rahatlıkla emin olabilirsiniz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

Gerçek şu ki kalitesinden şüphe etmediğimiz Whirlpool marka klimaların kullanım ömrü ve performansı, doğru ve yeterli servis hizmetlerine de bağlıdır elbette.Bunun yanında, zamanı geldiği halde temizlenmeyen filtrelerinalerjik reaksiyonlara sebep oluşu da kullanıcı ihmali olarak sıklıkla karşılaşılan bir durumdur.

 

Titiz çalışma, güven ve daima güler yüzlü olmayı kendisine şiar edinen firmamız, Küçükyalı Whirlpool Servisi olarak  Ankastre Beyaz Eşya klima cihazınızın her türlü montaj, bakım, onarım, temizlik, tamirat işlerini konusunda uzman ekipleriyle firma garantisi altında, bütçenizi de sarsmayan fiyatlarla, orijinal parçalar kullanarak en acil şekilde yapmak için siz değerli müşterilerini adresimizde hazır olarak beklemektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA