• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Caddebostan Whirlpool Servisi

Firmamız teknik servis olarak en iyi hizmet kalitesi ve en uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktan gurur duyar. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ve çalışmaları ile beğeni toplayan firmamız Caddebostan Whirlpool Servisi bu çizgisinden şaşmadan her zaman için hizmet sağlamaktadır. 20 kişilik profesyonel destek ve teknik servis ekibi ile hizmet sağlayan firmamız servis çağrılarınıza anında dönüş gerçekleştirmektedir.

 

Caddebostan Whirlpool Servisi ile 7/ 24 Destek

Firmamız olarak bizlere her daim ulaşabilmeniz açısından 7/24 destek hattımız bulunmaktadır. Ankastre Beyaz Eşya Klimalarınızın bakım zamanın gelmesi, arıza vermesi, montaj ve de montaj hizmetleri, gaz kontrol değişim, filtre temizlik ve değişim hizmetlerinde Caddebostan Whirlpool Servisi 7/24 destek hattını aramanız yeterli olacaktır. Tarafımıza arıza bildirimi yapmanız halinde uygun ekibimiz belirtilen saat aralığında ziyaret gerçekleştirecektir. Randevu oluşturulurken sizlerin müsait olduğu gün ve saat dilimleri seçilmekte olup her müşterimiz bizler için özeldir.

 

Bizleri ailenizin bir mensubu olarak görebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her anda profesyonel ekibimiz ile çözüm odaklı hizmet sağlamaktayız. Caddebostan Whirlpool Servisi olarak uygun fiyat avantajları ile birçok noktada hizmet sunarken Caddebostan ve mahallelerinde anında hizmetimiz bulunmaktadır. Tarafımıza bildirim düşmesi halinde gezici servimiz Ankastre Beyaz Eşya klimanız için bakım, onarım, tamirat ve montaj hizmetlerini sağlamaktadır. Whirlpool ürünlerde yaşanan her türlü sorunda tek yapmanız gereken 7/25 destek sağlayan özel teknik servisimize ulaşmak, geri kalan her şeyi biz hallederiz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA