• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Barbaros Mahallesi Beko Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

İstanbul Ataşehir bölgesi Barbaros Mahallesi Beko Servisisayesinde kolayca tüm elektronik eşyalarınızda oluşabilen arıza ve hasarlara çözüm bulabilirsiniz.

7/24 hizmet veren çağrı merkezi aracılığı ile iletişime geçebileceğiniz firmamız kaliteli ve çözüm odaklı çalışmaları ile tüm İstanbul bölgesinde çalışmalarına devam ediyor.

 

Ataşehir Barbaros Mahallesi Beko Servisi Hakkında

 

                Yıllardır kaliteden ödün vermeden anında müşteri sorunlarına koşan firmamız başta klima, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve diğer tüm beyaz eşyalarınızın arızalarını kısa sürede giderebilir.

Müşteri memnuniyetine önem veren, son derece güler yüzlü ve işinin ehli bir ekip ile çalışan Barbaros Mahallesi Beko Servisi istek ve beklentilerinizi anında yerine getirebilir.

 

                Şikayetçi olduğunuz herhangi bir Beko markalı ürünün tamiri için ister şubemize gelebilir isterseniz de iletişim numaralarından ulaşarak adresinize uzman bir ekibin gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Parça değişimi, farklı sorunların çözümlenmesi ve kuruluma kadar pek çok detayı büyük bir özenle yerine getiren Barbaros Mahallesi Beko Servisi bu mevkiinin yakınlarına da aynı hız ve kalitede hizmet veriyor.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA