• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Finlux Beyaz Eşya Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

FİNLUX SERVİSİ

 

Beyaz eşya üretici firmalarının devlerinden Vestel in parça ve servis desteği ile üretim yapan marka tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.

 

Ürünlerinin çeşitliliği normal standartlardan olmakla birlikte, kendi aralarında model farklılıkları günden güne artmaktadır.

 

Bütün beyaz eşya çeşitlerinde olduğu gibi kullanıma bağlı ya da üretici kaynaklı sorunlarla karşılaşmak mümkündür.

Finlux servisi olası tüm arızalarda 7 gün 24 sat hizmet vermektedir.

Müşteri hizmetlerinden arıza çağrısı yapılabileceği gibi semtinize bağlı firma destekli özel servislerin numaralarından da ulaşılması olasıdır.

 

Finlux servisi ürünlerin ilk kurulum montajını,dönemsellik bakımlarını,her türlü arızaları garanti süresinde olsun ya da olmasın en iyi standartlarda yapmaktadır.

 

Evlerde kullanılan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocaklı fırın gibi ürünlerin her türlü bakım ve onarımı yapılmaktadır.

 

Ayrıca elektronik gruba dahil olan LCD ve LED televizyonlarda da bir teknik servisin sağlayabileceği her türlü hizmeti işinin ehli personeli ve hızlı servis ağıyla sağlamaktadır.

 

Televizyonlardaki model çeşitliliği göz önünde bulundurulduğunda güvendiğiniz servisin elektronik bilgisi ile donanımı da dikkate alınmalıdır.

 

Zira ilk kurulum bu tür cihazlarda oldukça önemlidir, montajın yanlış yapılmasından kaynaklı ev kazaları azımsanamayacak derecededir.

 

Finlux servisi markasının da verdiği güvenlerle böyle kazalara mahal vermeksizin disiplinli bir şekilde çalışma politikası yürütmektedir.

 

Hizmet sektörünün en temel gerçeği kullanıcı memnuniyetidir.

 

Bu özelliği ilke halini getirmiş markanın servisi eğitimli teknik ekibi, ulaşım kolaylığı sağlayan telefon ve internet ağı ile her koşulda tüketicilerin yanındadır.

 

Ürünü satın alırken özellikleri ile birlikte teknik servisinin kalitesine ve çalışma prensiplerine bakmakta fayda vardır, çünkü zamanla ömrü bitmekte ya da parçaları zarar görmektedir.

 

Gündelik hayattaki işlerin aksamaması için ihtiyaç duyulan eşyalar herhangi bir arıza halinde çile halini alır.

 

Servisi ve kalitesi doğru seçilen ürün hayatı kolaylaştırır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA