• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İSTANBUL Finlux Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

FİNLUX BUZDOLABI SERVİSİ

 

Buzdolabı denilince akla marka model olarak bir sürü çeşit gelse de aslında kullanım alanı olarak da sınıflandırılması mevcuttur.

 

En bilindik ev tipi buzdolaplarının yanı sıra işyeri tipi mini buzdolapları da oldukça tercih edilen bir üründür.

 

İş yerlerinde daha çok kullanılması boyutların dolayı olsa da güdülen amaç aynıdır, uzun vade de rant sağlaması.

 

Normal de buzdolabı teknik servisleri bu tip buzdolaplarına pek ehemmiyet vermez ama Finlux buzdolabı servisi nde olay başkadır.

 

Çünkü işlerini ciddiye alır her türlü istek ve şikayetleri değerlendirip müdahalede bulunur.

 

Finlux buzdolabı servisi ister ofis tipi olsun ister ev tipi olsun soğutma araçlarının çeşitli bakımlarında ve sorunlarında müdahalede bulunur.

 

Çoğu işyerinde buzdolabı arızaları evdeki kadar önemsenmez ama zaman geçtikçe hasar çoğalır ve yeni bir buzdolabı almak kaçınılmaz olur.

 

Eğer dolapta karlanma ya da soğutmama gibi şikayetler varsa ihmale gelmez. Firmanın genel teknik servisinden ziyade özel buzdolabı servisini aramak yararınıza olacaktır.

 

Çünkü bu servislerin tek ilgi alanı buzdolabıdır.

 

İster ofis tipi olsun isterse ev tipi ya da derin dondurucu bakım ve onarımları için Finlux buzdolabı servisi ni gönül rahatlığı ile aranabilir.

 

Kullanılan malzeme ve işçiliğin kalitesi, şikayet ve öneriler doğrultusunda kendini geliştirmesi ile teknik servis terimini tam anlamıyla karşılamaktadır.

 

Vestel’in alt yapısı ve malzemeleri ile desteklenmiş olan Finlux firması ürünlerinde de geniş servis ağında da kalitesini yansıtmaktadır.

 

İşini bilen seçkinlik ve saygınlığından ödün vermeyen servis beyaz eşyalarda tercih edilmelidir, yani parayı çöpe atmayın değerini alın.

 

Sırf gelmiş olmak için rahatsız eden teknik servislerle arasında ki fark  tercihinizi yapıp hizmetlerini ve çalışmalarını görünce anlaşılır.

 

Seçiminizi doğru yapın.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA