• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kavacık Whirlpool Servisi

 

Gelişen teknoloji ile ev ve iş yerlerimizde sıklıkla kullanmaya başladığımız Ankastre Beyaz Eşya  klimalar,bildiğimiz gibi soğutma, ısıtma,havayı filtreleme ve ortamın nemini alma gibi işlevleriyle bizlerin günlük hayatını kolaylaştırmaya yardımcı olan cihazlardır.

 

Amerikan teknolojisiyle kendi ülkesinde ve özellikle Avrupa’da klima konusundahatırı sayılır bir saygınlığa ulaşan Whirlpool markası, her geçen gün artan müşteri kitlesinin memnuniyeti açısındanservis konusunda da en iyi hizmetleri vermeye çalışmaktadır.

 

Kavacık Whirlpool Servisi olarak firmamız dabu geniş, seçkin servis ağının bir parçası olarak klima konusunda siz değerli Whirlpool kullanıcılarına gereken servis hizmetini vermekten gurur duymaktadır.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki Beykoz ilçesine bağlı,boğaza da kıyısı olan KavacıkMahallesi’nde bulunmaktadır.

 

Kavacık Whirlpool Servisi olarak, 22.000’in üzerinde nüfusu olan mahallemiz ve çevresinde, sizlere klima servisi konusunda her türlü hizmeti ve desteği vermekte olduğumuzu ve bizimle telefon veya mail yoluyla irtibata geçmeniz ya da bizzat adresimize gelmeniz halinde,sizlere yardımcı olmaya hazır olduğumuzu bildiririz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

Bildiğiniz gibi iyi ve kaliteli bir Ankastre Beyaz Eşya  klima, kullanım süresi boyunca sizlere arzu edilen rahatlığı ve konforu eksiksiz olarak sağlayacaktır.

 

Whirlpool marka bir Ankastre Beyaz Eşya  klimada aradığınız bu özellikleri bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

 

Ancakkullandığınız klimanın kalitesi ve teknolojisi kadarservis hizmetlerinin de iyi ve ulaşılabilir olması gerektiğini de unutmamanız gerekmektedir. Hatalı bir montaj, yanlış bağlantılar, bakım ve temizlik aksaklıkları hem performansı etkileyecek hem de cihazınızın ömrünü azaltacaktır.

 

Kirlenen filtrelerin sağlığa zararı daunutulmamalı. Kavacık Whirlpool Servisi olarak firmamız, tecrübeli teknik ekipleriyleihtiyacınız olan klima servis hizmetlerini sizlere sağlamak için yeterli donanımave bilgiye sahip olup bu konuda daima yanınızda olacağımızı da bilmenizi isteriz.

 

Montaj, kurulum, bakım, temizlik, tamirat ve onarım gibi konularda, hiç çekinmeden bizimle irtibata geçebileceğinizi bildirerek hem kaliteli hem de uygun fiyatlı servis hizmeti alacağınızı içtenlikle taahhüt etmekteyiz.

 

Yapılan işlerin firma garantisini vermekte olduğumuzu, gününde acil servis hizmeti vereceğimizi, tamiratlarda orijinal ve en uygun parçaları kullanacağımızı ve kusursuz bir hizmet için çaba sarf edeceğimizi de bilmenizi isteriz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA