• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Suadiye Whirlpool Servisi

 

Ankastre Beyaz Eşya Klimalar Günümüzde en çok tercih edilen ısı cihazlarıdır. Genellikle evlerde ve işyerlerinde tercih edilir. Kış aylarında bulunduğu ortamı istenilen derecede ısıtarak insanların hayatlarını kolaylaştırır.

 

Özellikle sıcak yaz aylarında ortamı serinletmek için kullanılır. Bu cihazların montajının düzgün yapılması oldukça önemlidir.

 

Suadiye Whirlpool Servisi olarak klimaların montajını en sağlıklı şekilde gerçekleştirerek müşterilerin klimalardan verimli bir şekilde değer alabilmesini sağlar.

 

Klima Adına Her Şey

Biz klimaların sadece montajının değil bakımlarını ve onarımlarında gerçekleştiriyoruz. Ankastre Beyaz Eşya  Klimaların bakımları zamanında yapılması gerekiyor.

 

Eğer zamanında yapılmayan klimalar varsa bu klimalar ileride size çok zarar verir. Özellikle gelen yüksek elektrik faturaları bütçenizi çok zorlar.

 

O yüzden bakımlarının yapılması bu konuda çok önemlidir. Suadiye Whirlpool Servisi olarak en iyi bakım işlerini yaptırmak için firmamızı arayabilirsiniz. Biz klima konusunda yıllardır bu sektörde aktif olarak çalışan bir firmayız.

 

Garanti Sunuyoruz

Biz yaptığımız tüm işlerin garantisini müşterilerimize vermekteyiz. Bu garantiyle cihazlarınız artık daha güvende olacaktır. Bizi tercih etmeniz de ki en büyük sebep bizim müşterilere karşı her zaman memnuniyeti önem veriyor olmamızdır.

 

Ankastre Beyaz Eşya  Klimanız aniden bozulursa çağrı merkezimize acil destek talebi oluşturabilirsiniz. Acil destek talebini oluşturduktan sonra sahada yer alan ve size en yakın olan personellerimiz sizi ziyarete gelecektir ve cihazınıza gerekli kontrolleri yaparak sorunun ne olduğunu anlayacaktır.

 

Suadiye Whirlpool Servisi olarak aynı zamanda evinizde müdahale edilebilecek bir durumsa gerekli tüm müdahalelere evinizde yapılacaktır.

 

Eğer sorun büyük bir sorunsa cihazınızı sökerek firmamıza götürmemiz gerekiyor. Firmamıza götürdüğümüz cihazları detaylı ve titiz şekilde çalışarak iyi bir şekilde onarmayı planlıyoruz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA