(5 PUAN)

Fikirtepe Hotpoint Ariston Servisi


Fikirtepe Hotpoint Ariston Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Fikirtepe Hotpoint Ariston Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Dünya’da ürettiği ürünler ve modeller kadar müşterilerine sağladığı satış öncesi ve sonrası destek ile servis imkanları sayesinde sürekli göz önünde olmaya devam etmektedir Hotpoint markası.

 

Sektörde oluşturmaya çalıştığı güvenilir servis modeli ile Fikirtepe Hotpoint Ariston buzdolabı servisi artık sizlerin hizmetinde.

 

Ürünü alırken ödediğiniz paralardan sonra bile sizleri düşünen büyük firmadır Hotpoint. Her ürün iyi günlerde kullanılmayı hak etse de zaman içerisinde yaşanılabilecek birçok aksilik olmaktadır.

 

İşte bu aksilikleri en ufak ve en zararsız şekilde atlatmak her müşterinin talebidir.

 

Zamanında yaşanan servis hizmetlerinden dolayı insanların servis çağırmaya korkar olduğunu görmekteyiz.

 

Bu düzeni bozacak Fikirtepe Hotpoint buzdolabı servisi sizlerin her türlü sorununu çözmek için sürekli kendini yenilemektedir.

 

İş alanında uzmanlaşmış eleman kadrosu ile sizlerin ürünlerinde ki performans kayıplarına, makine sorunlarına çözüm üretmektedir.

 

Teknolojinin gelişmesinden nasiplenen firma sorun çözmeye yönelik yaptığı fikirler ve uygulamalar ile de kendinden söz ettirmektedir.

 

Fikirtepe Hotpoint Ariston buzdolabı servisi zamanla sizlerin tercih ettiği önemli kuruluşlardan biri halini gelecektir.

 

Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi Güvenilir ve uygun bir hizmet istiyorsanız muhakkak iletişime geçin.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Hotpoint Ariston Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA