• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dilovası Profilo Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Türkiye’nin en köklü firmalarından birisi olan Profilo markası ısıtma alanında kombileriyle ve soğutma alanında da klimalarıyla öne çıkmaktadır.

Beyaz eşya ve klima ve tarzındaki klimaları ile piyasada yer almaktadır.

Dilovası Profilo Servisi ile klimalarınız satın alındıktan sonra da servis güvencesi altında olacaktır.

 

Beyaz eşya ve klima sistemli klimalarda çeşitli tipler bulunmaktadır.

Sadece soğutma amaçlı kullanıma uygun klima tipleri, hem ısıtma hem de soğutma amaçlı kullanılabilen klima tipleri, aynı anda hem ısıtma hem de soğutma amaçlı olarak kullanılabilen klima tipleri bulunmaktadır.

Su soğutmalı beyaz eşya ve klima tipli klimalarda ısı geri kazanımı sağlanabilmektedir.

 

Beyaz Eşya Ve Klima sistemleri, son yıllarda enerji tasarrufu alanında verimin artırılması taleplerine istinaden oluşturulmuştur.

 

Beyaz eşya ve klima klima sistemi akıllı binaların ihtiyacını karşılamak amacıyla geliştirilmiştir. İster çok katlı büyük bir binada ister tek katlı bir müstakil ev olsun her türlü yapıda bağımsız bir kontrol sağlamaktadır. İçeriğinde inverter teknolojisi bulunmaktadır.

Bu sayede enerji tasarrufu maksimum düzeye çıkmaktadır.

 

Profilo markası ürettiği beyaz eşya ve klima sistemleri için yurt genelinde Dilovası Profilo Servisi ile destek sağlamaktadır. Acil bir durumda rahatlıkla ulaşılabilen servisler ile klimalarınız daima güven altında bulunmaktadır.

 

Profilo firması bir müşteri bin müşteridir görüşüne sahiptir. Sahip olduğu müşteri kitlesini sürekli arttırmak isteyen firma, ürettiği kaliteli ürünlere bir de satış sonrasında sağladığı teknik servisler ile tam destek vermektedir.

Bu sayede Profilo markası, Dilovası Profilo Servisi hizmetleri ile sürekli irtibat halindedir.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA