• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İdealtepe Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

İstanbul’ un Maltepe ilçesine bağlı İdeal tepe de bazı dönemlerde servis bulmak son derece zor ve zahmetli bir iş olabilmektedir.

Durum şu ki merkezi noktalarda yer alan servislere ulaşım zor olurken alan itibari ile bu bölgeye birçok servis gelmemekte gelenlerde günler sonra uğramaktadır.

Bu noktada İdeal tepe beko servisi olarak İdeal tepe bölgesine hızlı ve güvenilir bir servis imkanı sağlamaktayız.

 

Uzun yıllardır beko ürünleri noktasında servis hizmeti sağlayan firmamız her türlü onarım, bakım, montaj hizmetini siz değerli İdeal tepe halkı için sağlamaktadır.

 

İdeal tepe beko servisi olarak beyaz eşya, klima gibi ürünlerin garantisinin dolmasının ardından servis imkanı olarak bizler kurtarıcı hizmeti sizlere sağlıyoruz.

Yıllık bakım gerektiren cihazların bakımlarını gerçekleştirirken performanslarını arttırma noktasında gerekli özeni ekibimiz göstermektedir.

 

İdeal tepe beko servisi olarak haftanın 7 günü günün her saati hizmet veren çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kısa bir bilgilendirmenin ardından sorun tespiti için verilen adrese ekiplerimiz gelerek güvenilir ve kaliteli hizmeti sizler için sağlayacaktır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA