• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

DERİNCE BOSCH SERVİSİ

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Derince Bosch Servisi Olarak Hizmet Vermekte Olduğumuz Ürün Yelpazesi

 

Derince Bosch Servisi olarak müşterilerimizin günlük hayat içerisinde sık bir şekilde kullanmış oldukları beyaz eşyalar, klimalar ve kombilere yönelik gerekli bakım, servis ve onarım hizmetlerini vermekteyiz. 

 

Bu hizmet çerçevemiz içerisinde örnek vererek vermiş olduğumuz bazı hizmetlerden bahsetmek istiyorum. Kullanmakta olduğunuz çamaşır makineniz su kaçırıyor, istediğiniz ayarda işlem göstermiyorsa, buzdolabınız prize takılı olmasına rağmen soğutma işlemini eksik gerçekleştiriyorsa, fırınınız içerisine koymuş olduğunuz yiyecekleri düzgün bir şekilde pişirmemesi gibi beyaz eşyaların genelini ilgilendiren istediğiniz konu ile ilgili firmamıza başvurabilirsiniz.

 

Klimalar ile ilgili ise klimanın aşırı bir şekilde ses çıkarması, su damlatması, iç ünitenin istenilen ayarda çalıştırılamaması, dış ünite fanının çalışmaması gibi durumlara el atmaktadır.

 

Kombilerin ise çalışma esnasında radyatörlerin yarısını ısıtabilmeyi başarması gibi genel bütün arızalarla ilgilenmekteyiz.

Derince Bosch Servisi olarak bu işlemlerde kullanmakta olduğumuz bütün yedek parçaları kullanıcı hatası olmadığı süre içerisinde firmamız garantisi altına alabilmekteyiz.

 

Derince Bosch Servisi Olarak Her Daim Tasarruf Dostudur

 

Derince Bosch Servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin sonucunda her daim müşterilerimize nasıl bir şekilde yansıyacak onu hesap etmekte olan bir kurumuz.

 

Bu düşünceli davranışımızın bir sonucu olarak müşterilerimizin sorunlarını kısa süre içerisinde çözerek zaman açısından kayıp yaşamamalarını ve en uygun değişimleri yaparak maddi açıdan fazla bir masraf içerisine girmemelerini sağlamaktayız.

 

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA