(5 PUAN)

DERİNCE BOSCH SERVİSİ

0532 646 84 10

 

Kocaeli Derince Bosch Servisi Olarak Hizmet Vermekte Olduğumuz Ürün Yelpazesi

 

En Yakın Derince Bosch Servisi olarak müşterilerimizin günlük hayat içerisinde sık bir şekilde kullanmış oldukları beyaz eşyalar, klimalar ve kombilere yönelik gerekli bakım, servis ve onarım hizmetlerini vermekteyiz. 

 

Bu hizmet çerçevemiz içerisinde örnek vererek vermiş olduğumuz bazı hizmetlerden bahsetmek istiyorum. Kullanmakta olduğunuz çamaşır makineniz su kaçırıyor, istediğiniz ayarda işlem göstermiyorsa, buzdolabınız prize takılı olmasına rağmen soğutma işlemini eksik gerçekleştiriyorsa, fırınınız içerisine koymuş olduğunuz yiyecekleri düzgün bir şekilde pişirmemesi gibi beyaz eşyaların genelini ilgilendiren istediğiniz konu ile ilgili firmamıza başvurabilirsiniz.

 

Kombilerin ise çalışma esnasında radyatörlerin yarısını ısıtabilmeyi başarması gibi genel bütün arızalarla ilgilenmekteyiz.

 

Derince Bosch Servisi olarak bu işlemlerde kullanmakta olduğumuz bütün yedek parçaları kullanıcı hatası olmadığı süre içerisinde firmamız garantisi altına alabilmekteyiz.

 

Derince Bosch Siemens Profilo Servisi Olarak Her Daim Tasarruf Dostudur

 

Derince Bosch Tamir Servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin sonucunda her daim müşterilerimize nasıl bir şekilde yansıyacak onu hesap etmekte olan bir kurumuz.

 

Bu düşünceli davranışımızın bir sonucu olarak müşterilerimizin sorunlarını kısa süre içerisinde çözerek zaman açısından kayıp yaşamamalarını ve en uygun değişimleri yaparak maddi açıdan fazla bir masraf içerisine girmemelerini sağlamaktayız.

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz : Ana Merkez Şube DERİNCE
 

TELEFON NUMARASI : 0532 646 84 10


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : 10:00 – 18:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

 

Derince Bosch Küçük Ev Aletleri - Derince Bosch Beyaz Eşya - Derince Bosch Buzdolabı - Derince Bosch Derin Dondurucu - Derince Bosch Çamaşır Makinesi - Derince Bosch Kurutma Makinesi - Derince Bosch Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Derince Bosch Bulaşık Makinesi - Derince Bosch Fırın - Derince Bosch Mikrodalga Fırın - Derince Bosch Ocak - Derince Bosch Set Üstü Ocak - Derince Bosch Seramik ocak - Derince Bosch Aspiratör - Derince Bosch Set Üstü Fırın - Derince Bosch Su Arıtma Cihazı - Derince Bosch Ankastre Ürünler - Derince Bosch Ankastre Fırınlar - Derince Bosch Ankastre Ocaklar - Derince Bosch Ankastre Domino Ocaklar - Derince Bosch Ankastre Aspiratörler - Derince  Bosch Ankastre Davlumbazlar - Derince Bosch Davlumbazlar - Derince  Bosch Televizyonlar - Derince  Bosch Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Derince Bosch Isıtıcılar - Derince Bosch Klima - Derince  Bosch Elektrikli Süpürge - Derince Bosch Su Sebili Servis Merkezi

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA