• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Büyükbakkalköy Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

İstanbul Üsküdar bölgesinde hizmet sunmakta olan Beko servisimiz sayesinde her Beko cihazda yaşanan sorunda bizlere ulaşarak hizmet ve bilgilendirme alabilirsiniz.

 

Büyükbakkalköy beko servisi olarak hizmet sağlayan firmamız uzun yıllardır bu alanda siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktadır.

Dinamik ve deneyimli kadromuz sayesinde her türlü modelde müdahale gerçekleştirirken pratik ve hızlı çözümler ile günlerce tamirat beklemezsiniz.

 

Büyükbakkalköy beko servisi olarak gün içinde belirtilen lokasyona gelinir ve hizmet verilir. Cihazın kontrolleri yapılarak kısa sürede sorun tespiti gerçekleştirilir.

Sorunun tespit edilmesinin ardından tamirat o noktada gerçekleşiyor ise yapılır. Ancak bazı işlemler uzun saatler alabilmektedir.

Bu noktada servisimiz cihazı evinizden ücretsiz olarak alarak merkezimiz de tamirat işlemini tamamlar ve ücretsiz olarak evinize teslimatı güvenle gerçekleştirir.

 

Büyük bakkal köy beko servisi 7/ 24 Ulaşılabilir!

 

Mesai saatleri, mesai saatler dışı fark etmeksizin bizlere ulaşabilmeniz adına firmamız 7/ 24 hizmet veren çağrı merkezi ile çalışmaktadır.

Günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA