• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(5 PUAN)

Sancaktepe Dyson Süpürge Servisi

Firma Adı : Sancaktepe Dyson Teknik Servisi

 

Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

Sancaktepe Dyson Servisi İletişim Numaramız : 0532 646 84 10

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 23.00 Saatleri

 

Sancaktepe Dyson Tamir, Tamircisi 2022 – 2023 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Gecin.

 

Evlerimizin vazgeçilmez eşyalarından birisi olan elektrikli süpürgeler bir arıza belirtisi gösterene kadar çoğumuzun dikkat etmediği elektronik eşyalardan birisidir.

 

Oysaki evlerimizde ve işyerlerimizin temizliğinde ciddi anlamda elimiz ayağımız olan süpürgeler temizlik konusunda bizler için son derece yardımcı aletlerdir.

 

Dyson süpürge modelleri ise ülkemizde birçok kişinin severek kullandığı ve güvenerek aldığı markaların başında gelmektedir.

 

Ancak tüm marka ve modellerde olduğu gibi fakir elektrikli süpürgenizde de zaman içerisinde bir takım arızalar meydana gelebilir.

 

Bu tarz bir arıza ortaya çıktığında Sancaktepe Dyson süpürge servisi teknik personelinden destek alabilir ve süpürgenizi daha yıllar boyu güvenle kullanabilirsiniz.    

 

En yakın Sancaktepe Dyson Servisi Süpürgelerde En Çok Karşılaşılan Arızalar

 

Hemen hepimizin başına gelebilecek elektrikli süpürge arızaları karşılaştığımız takdirde gerçekten can sıkıcı olabilmektedir. Elektrikli süpürgelerde en çok karşılaşılan arızaların başında ise;

 

  • Motorla ilgili arızalar
  • Kart arızaları
  • Kendi kendine kapanma sorunu
  • Çalışırken ısınma sorunu ve
  • Çalışırken kötü koku yayması gibi problemler gelmektedir.
  •  

Bu ve buna benzer arızalarla karşılaştığınız takdirde Sancaktepe Dyson süpürge servisi müşteri temsilcimizi arayabilir ve en kısa süre içerisinde teknik destek alabilirsiniz.    

 

İstanbul Sancaktepe Dyson Servisi Deneyimli ve Profesyonel Kadro

 

Sancaktepe Dyson süpürge servisi ekibi içerisinde yer alan tüm personelimiz her birisi alanında gerekli teknik eğitim ve sertifikalara sahip kişilerden oluşmaktadır.

 

Bunun yanı sıra belirli bir deneyim ve birikime sahip kişiler tarafından hizmet sunan firmamız yapmış olduğu tüm işlemleri 1 yıl garantili olarak sunmaktadır.

 

Müşteri hizmetlerimizden randevu almanızın ardından teknisyenlerimiz aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak süpürgenizdeki arızanın tespitini sağlamaktadır.

 

Eğer evinizde gerçekleştirilen müdahaleyi aşan bir sorun varsa süpürgeniz merkezimize getirilerek gerekli işlemler yapılır. Orijinal yedek parça değişimi gereksinimi söz konusu olduğunda da tarafınıza bilgi verilerek tüm işlemler yerine getirilir.

 

Abdurrahmangazi Mahallesi Akpınar Mahallesi Atatürk Mahallesi Emek Mahallesi Eyüp Sultan Mahallesi Fatih Mahallesi Hilal Mahallesi İnönü Mahallesi Kemal Türkler Mahallesi Meclis Mahallesi Merve Mahallesi Mevlana Mahallesi Osmangazi Mahallesi Paşaköy Mahallesi Safa Mahallesi Sarıgazi Mahallesi Veysel Karani Mahallesi Yenidoğan Mahallesi Yunus Emre Mahallesi

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA