• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Acıbadem Bosch Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25 / 0532 646 84 10

 

Acıbadem bosch buzdolabı servisi, Acıbadem semtinde yaşayan Bosch buzdolabı kullanıcılarını kaliteli hizmetleri ile hedef almış deneyimli bir firmadır.

Müşterilerimiz için verdiğimiz her hizmet, profesyonel teknik kadromuz sayesinde garantili ve uzun ömürlüdür.

Buzdolabı arızaları için bizi tercih eden müşterilerimizi kaliteli bir işçilik hizmeti beraberinde orijinal yedek parça temini de gerçekleştiriyoruz.

Bir yıl garanti verdiğimiz yedek parçaların tekrar arıza çıkarması durumuna ücretsiz olarak değişim hizmeti verilmektedir.

 

Deneyimli Teknik Kadro

 

Anadolu yakasının tamamına ulaşmakta olan buzdolabı servis hizmetlerimiz, alanında deneyimli kadromuzun gerçekleştirdiği başarılı hizmetlerden oluşmaktadır.

 

Yıllardır bu bölgede olmanın getirdiği özgüven ve teknik ekibimizin deneyimli ve eğitimli oluşu, değerli müşterilerimize aynı gün içinde teknik destek hizmeti vermemizi sağlamaktadır.

Çağrı merkezimize ulaşarak oluşturacağınız arıza kaydı hemen ilgili birimlere iletilerek zamanınız çalınmadan buzdolabı arızalarının giderilmesi amaçlanır.

 

Acıbadem semt sakinleri için bir telefon kadar yakın bir Acıbadem bosch buzdolabı servisi olmak için hizmet ağımız ve yelpazemiz her geçen gün daha da büyümektedir.

 

7/24 Acıbadem Bosch Buzdolabı Servisi

 

Hızlı ve garantili Bosch buzdolabı tamiri için firmamız, Anadolu Yakasında güvenerek tercih edebileceğiniz firmalardan biridir.

Bu konuda sadece kendi maddi çıkarını düşünerek hareket eden pek çok Bosch buzdolabı servisi, memnun kalmayacağınız eksik teknik servis hizmeti almanıza neden olur.

Bu sebeple referansları olan firmaların önceliğiniz olmasına dikkat etmelisiniz.

 

7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimiz, gece saatlerinde bile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için yoğun mesai harcamaktadır.

 

Çağrı merkezimiz tarafından arıza kaydı oluşturulan her müşterimiz için teknik ekiplerimiz bekletmeden hizmet vermek için en hızlı şekilde hareket etmektedir.

Her yönüyle kaliteli ve güvenilir hizmet arayan müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için, dürüst ve pratik bir hizmet anlayışını benimsemiş bulunmaktayız.

 

Günün her saatinde firmamıza ulaşarak aynı gün teknik destek hizmeti alabileceğiniz firmamız, garantili hizmetleri doğrultusunda parça değişimlerinde orijinal yedek parça tercih etmektedir.

Kaliteyi uygun fiyata almak isteyenlerin tercihi olan firmamızı sizlerde arayarak, farklı bir kalite deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hizmetlerimizin değerli müşterilerimize faydalı bir şekilde ulaşması için teknik kadromuz her geçen gün daha da işini severek yapmakta ve birinci sınıf işçilikten asla vazgeçmemektedir.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA