• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Çengelköy Whirlpool Servisi

 

Çengelköy Whirlpool Servisi olarak uzman kadrosu ile uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan bir kuruluştur.

 

Firmamız anında hizmet anlayışı ile hareket etmekte olup her zaman için çözüm odaklı ve söz verdiği saatte ziyaretlerini gerçekleştiren bir kuruluştur.

 

Teknik servis kalitesini her geçen gün arttıran firmamız bünyesine yeni teçhizatlar ve yeni profesyonel elemanlar ekleyerek bu alanda en iyi olmak adına çalışmalarını sürdürmekte ve adından sıkça bahsettirmektedir.

 

Firmamız hiçbir zaman hiç misyon ve vizyonlarından sapmadan klima bakım, onarım, tamirat ve montaj hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz için sağlamaktadır.

 

Her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip eden servisimiz bu teknoloji ile uyumlu adım atarak gerekli her türlü yeniliği gerçekleştirmektedir.

 

Çengelköy Whirlpool Servisi olarak gezici ekiplerimiz, İstanbul trafiğini alt ederek zamanında ziyaret için motor kurye ekiplerimiz bulunmaktadır.

 

Bu sayede her türlü sorunda ortalama olarak 1 saat içinde ziyaretlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

 

Bununla birlikte randevu oluşturma sistemimiz bulunmakta olup, sizler hangi saat aralığında müsait iseniz o saat aralığına uygun bir ziyaret yapılmaktadır.

 

Çengelköy Whirlpool Servisi ile Ödeme Kolaylığı

 

Çengelköy Whirlpool Servisi olarak her zaman kampanyalı fiyatlar üzerinden sizlere hizmet sunuyoruz.

 

Bu noktada beklenmedik arızalarda aniden çıkan masrafların can sıkıcı olduğunu biliyor ve empati kurarak uygun fiyat garantisi ile hizmetlerimizi sağlıyoruz.

 

Aynı zamanda kredi kartı ile ödeme kolaylığı da sunmaktayız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA