(İLK YILDIZI SEN VER!)

Ümraniye Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Ümraniye ilçesinin seçkin buzdolabı servislerinden biri olarak tek amacımız, sizlerin teknik alanlardaki işinizi kolaylaştırmaya yöneliktir. İletişimi güçlü bir firma olarak tüm arıza bildirimlerinizi 7/24 hizmet veren çağrı merkezimize iletebilirsiniz.

 

Zamanla performansı üşen ve enerji tüketimi yükselen buzdolaplarınız için kalite standartlarının da üstünde servis hizmeti almak için mutlaka müşteri hizmetleri numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Liebherr Buzdolabı Tamir Hizmetleri

 

Sahipleri için buzdolaplarının bozulması son derece önemli ve önemsenmesi gereken bir durumdur.

Bakımı aksatılan ve çıkan arızalara hemen müdahale edilmemesi, daha büyük sorunlarla ödenecek tutarında yükselmesi söz konusu olur.

 

Bu sebeple hem buzdolabı içindeki yiyeceklerin bozulup çöpe gitmemesi hem de sorunun hemen onarılarak eskisinden daha iyi çalışır duruma gelmesi için mutlaka Ümraniye Liebherr buzdolabı servisi olarak firmamızla iletişime geçmelisiniz.

 

Firmamızdan alacağınız buzdolabı servis hizmetleri ile Liebherr marka buzdolaplarınızı daha uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

1 yıl garantili olan hizmetlerimiz aracılığı ile de aldığınız hizmetin güvenilir ve sorunsuz bir şekilde fayda sağlayacağından emin olabilirsiniz.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA