• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dragos Whirlpool Servisi

 

 Ankastre Beyaz Eşya Klimalar günlük yaşamda her noktada kullandığımız ve evlerin vazgeçilmezi olan ürünlerdir.

 

Bu noktada herhangi bir sıkıntı durumu can sıkıcı olabilirken firmamız olarak her türlü sorunda sizlere destek sunmaktayız.

 

kaliteli ve profesyonel ekibimiz gerekli müdahalede bulunarak her türlü sorunu kökünden çözerken aynı zamanda hızlı servis imkanı ile sizi zorda bırakmadan sorunu halletmektedir.

 

Dragos Whirlpool Servisi olarak gelişen teknolojileri yakından takip eden firmamız her türlü Whirlpool klima markasının model ve serisinde anında hizmet sunmaktadır.

 

Gerek ekonomik fiyatları gerek kaliteli hizmeti ile Kartal Dragos bölgesinde servisimiz geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

 

Sadece Bir Telefon Kadar Uzağız Dragos Whirlpool Servisi

 

Firmamız olarak geniş bir ağa sahibiz. Bu noktada İstanbul’un her bölgesinde servis ağımız bulunurken sizlere hizmet sunmak adına gezici servisler ve motor kurye ekipleri ile hizmet sağlamaktayız. bizlerden hizmet almak için tek yapmanız gereken telefon numaramız üzerinden Dragos Whirlpool Servisine ulaşmak.

 

Dilerseniz çağrı bırakabilirsiniz, çağrı bırakmanız halinde tarafınıza en kısa süre içinde dönüş gerçekleştirilecektir. Bunun yanı sıra sitemiz üzerinden arıza kaydını doldurarak bizlere servis bildirimi de gönderebilirsiniz.

 

Güler Yüzlü Hizmet Dragos Whirlpool Servisi

 

Garantili hizmet, kaliteli işçilik ve güler yüzlü servimiz ile İstanbul Dragos bölgesinde Whirlpool  Ankastre Beyaz Eşya klimalar için hizmet sağlamaktayız. bu noktada bakım dönemlerinde bizlere ulaşabilir, arıza halinde arıza kaydınızı bildirebilirsiniz.

 

Dragos Whirlpool Servisi olarak aynı zamanda her türlü montj ve de montaj işlemlerinde de hizmet sağlamaktayız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA