• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

  Bulaşık makineleri günlük hayatımızın en pratik yardımcılarından biri olsa da zaman zaman arıza durumları ile karşılaşılabilmekte ve bu gibi durumlarda ise Arçelik bulaşık makinesi servisi iste seçeneğini kullanarak firmamızdan servis desteği almanız gerekebilmektedir.

 

  Bulaşık makinenizde deterjan almıyor, su akıtıyor, temiz yıkamıyor ya da leke bırakıyor türünde sorunlar ile karşılaşabilir ve bu tür durumlarda Arçelik bulaşık makinesi servisi iste seçeneğini kullanarak, servis desteği almalısınız.

 

Bulaşık makinenizde ortaya çıkan sorunlar için servisten destek almanız ya da bulaşık makinenizi doğru kullanmanızın yanı sıra bakımını da düzenli bir şekilde yapmanız durumunda olası büyük arızaların önüne geçilebilmektedir.

 

 Arçelik bulaşik makinesi arizalari ve çözümleri Kullanmakta olduğunuz bulaşık makineniz için düzenli filtre temizliği yapmalı ve makinenize koyacağınız bulaşıklarda bulunan kalıntıları gidererek koymalısınız.

Aynı zamanda bulaşık makinenizde kullanacağınız tablet deterjanlar kısa süre içerisinde erimeyeceği için uzun program kullanmanız önerilmektedir.

 

Aynı zamanda bulaşık makineniz bulaşıklarınız üzerinde su lekesi bırakıyor ise makinenizin deterjan haznesine karbonat koyarak, bulaşık makinenizi  boş bir şekilde çalıştırmanızda önerilen yöntemler arasında yer almaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA