(5 PUAN)

DİLOVASI BOSCH SERVİSİ

 

0532 646 84 10

 

Dilovası Bosch Servisi olarak müşterilerimize bizlere tahsis edilmiş olan görev sahası içerisinde yılların vermiş olduğu deneyim içerisinde hizmet etmekteyiz.

 

Müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalar, klimalar ve kombilerden kaynaklı oluşan sorunları çözerek müşterilerimizin uzun süreli bir mağduriyet yaşamalarını engellemekteyiz.

 

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz kesintisiz ve hızlı hizmet anlayışımızdan dolayı her daim olumlu geri dönüşler yapılarak firmamızın marka değerini müşterilerimiz yükseltmektedirler.

 

En Yakın Dilovası Bosch Servisi Hizmet Vermekte Olduğu Ürünler

 

Dilovası Bosch Tamir Servisleri adı altında hizmet vermekte olan firmamız gerek bulunduğumuz bölge içerisindeki insanların gerekse de bölge dışarısında ikamet etmekte olan kişilerin kullanmakta oldukları ürünlerin başta parça değişimi olmak üzere bütün işleri büyük bir titiz işçilik çerçevesi içerisinde yapılmaktadır.

 

Mesela kullanmakta olduğunuz kombilerin iç ünitelerinde kaynaklı oluşan arızaları, ısıtma ve soğutma sistemlerinden kaynaklı arızaları, sistemsel açıdan ayar derecesinde oluşan sorunları ve dış ünite içerisinde parçalardan kaynaklı oluşan problemler gibi arızaları deneyimli ustalarımız aracılığıyla çözüme kavuşturmaktayız.

 

İşlerimizi her daim büyük bir titizlik ile gerçekleştirmemizin başlıca nedeni müşterilerimizin karşılaşmış oldukları sorunla bir daha uğraşmamalarını sağlamaktır.

 

Kocaeli Dilovası Bosch Servisi Olarak Müşterilerimizle İletişim Bağımız

 

Dilovası Bosch Servisi olarak eğer karşılaşmış olduğunuz problemi çözmek adına bizi seçmek istiyorsanız gerçekleştirmeniz gereken oldukça basit bir işlem bulunmaktadır.

 

Sadece gerçekleştirmeniz gereken firmamız adına belirlemiş olduğumuz sabit çağrı merkezi 0262 656 66 41 telefon hattını çevirmek olacaktır.

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz : Ana Merkez Şube DİLOVASI
 

TELEFON NUMARASI : 0532 646 84 10


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : 10:00 – 18:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

 

Dilovası Bosch Küçük Ev Aletleri - Dilovası Bosch Beyaz Eşya - Dilovası Bosch Buzdolabı - Dilovası Bosch Derin Dondurucu - Dilovası Bosch Çamaşır Makinesi - Dilovası Bosch Kurutma Makinesi - Dilovası Bosch Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Dilovası Bosch Bulaşık Makinesi - Dilovası Bosch Fırın - Dilovası Bosch Mikrodalga Fırın - Dilovası Bosch Ocak - Dilovası Bosch Set Üstü Ocak - Dilovası Bosch Seramik ocak - Dilovası Bosch Aspiratör - Dilovası Bosch Set Üstü Fırın - Dilovası Bosch Su Arıtma Cihazı - Dilovası Bosch Ankastre Ürünler - Dilovası Bosch Ankastre Fırınlar - Dilovası Bosch Ankastre Ocaklar - Dilovası Bosch Ankastre Domino Ocaklar - Dilovası Bosch Ankastre Aspiratörler - Dilovası Bosch Ankastre Davlumbazlar - Dilovası Bosch Davlumbazlar - Dilovası Bosch Televizyonlar - Dilovası Bosch Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Dilovası Bosch Isıtıcılar - Dilovası Bosch Klima - Dilovası Bosch Elektrikli Süpürge - Dilovası Bosch Su Sebili Servis Merkezi

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA