• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

DİLOVASI BOSCH SERVİSİ

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Firmamız Dilovası Bosch Servisi olarak müşterilerimize bizlere tahsis edilmiş olan görev sahası içerisinde yılların vermiş olduğu deneyim içerisinde hizmet etmekteyiz.

 

Müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalar, klimalar ve kombilerden kaynaklı oluşan sorunları çözerek müşterilerimizin uzun süreli bir mağduriyet yaşamalarını engellemekteyiz.

 

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz kesintisiz ve hızlı hizmet anlayışımızdan dolayı her daim olumlu geri dönüşler yapılarak firmamızın marka değerini müşterilerimiz yükseltmektedirler.

 

Dilovası Bosch Servisi Hizmet Vermekte Olduğu Ürünler

 

Dilovası Bosch Servisi adı altında hizmet vermekte olan firmamız gerek bulunduğumuz bölge içerisindeki insanların gerekse de bölge dışarısında ikamet etmekte olan kişilerin kullanmakta oldukları ürünlerin başta parça değişimi olmak üzere bütün işleri büyük bir titiz işçilik çerçevesi içerisinde yapılmaktadır.

 

Mesela kullanmakta olduğunuz kombilerin iç ünitelerinde kaynaklı oluşan arızaları, ısıtma ve soğutma sistemlerinden kaynaklı arızaları, sistemsel açıdan ayar derecesinde oluşan sorunları ve dış ünite içerisinde parçalardan kaynaklı oluşan problemler gibi arızaları deneyimli ustalarımız aracılığıyla çözüme kavuşturmaktayız.

 

İşlerimizi her daim büyük bir titizlik ile gerçekleştirmemizin başlıca nedeni müşterilerimizin karşılaşmış oldukları sorunla bir daha uğraşmamalarını sağlamaktır.

 

Dilovası Bosch Servisi Olarak Müşterilerimizle İletişim Bağımız

 

Dilovası Bosch Servisi olarak eğer karşılaşmış olduğunuz problemi çözmek adına bizi seçmek istiyorsanız gerçekleştirmeniz gereken oldukça basit bir işlem bulunmaktadır.

 

Sadece gerçekleştirmeniz gereken firmamız adına belirlemiş olduğumuz sabit telefon hattını çevirmek olacaktır.

 

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA