(İLK YILDIZI SEN VER!)

Maltepe Subzero Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Maltepe Subzero Buzdolabı Servisi

 

                Piyasa sürülen yeni buzdolaplarının artmasının ardından bu buzdolaplarının bakım ve onarım işlerini karşılamak amacıyla İstanbul Maltepe'de kurulan Maltepe Subzero buzdolabı servisi her gün yüzlerce buzdolabının bakım ve onarım işlerini yaparak insanların buzdolabı yüzünden çekmiş oldukları sıkıntıları azaltmıştır.

 

 Servis bakım ve onarım işlerini günübirlik bir şekilde yaparak müşterisine teslim etmektedir. Servis sayesinde insanlar buzdolabı bozulmaları için günlerce servis tamircisi aramaktan kurtulmuşlardır.

 

Maltepe Subzero buzdolabı servisi her türlü buzdolabının bakım ve onarım işlerini belli bir ücret karşılığında yağarak, garantisi bulunan Subzero buzdolaplarını ise ücretsiz bir şekilde tamir etmektedir.

 

Halkın güvenini kazanan servis gece gündüz demeden günün 24 saati aralıksız bir şekilde çalışarak hizmette sınır tanımamıştır.

Servis yapmış olduğu bu hizmetler doğrultusunda halkının güvenini alarak diğer tüm buzdolabı servislerine fark atmayı başarmıştır.

 

Maltepe Subzero buzdolabı servisi adını daha çok duyurabilmek için her gün kendi tanıtımını ve telefon numarasını paylaşarak kendisine müşteri çekmeye çalışmaktadır.

 

Böylece bu servise tek bir numara sayesinde ulaşmak kolay hale gelmiştir.  

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA