(İLK YILDIZI SEN VER!)

Beykoz Dyson Süpürge Servisi

Firma Adı : Beykoz Dyson Teknik Servisi

 

Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

Beykoz Dyson Servisi İletişim Numaramız : 0532 646 84 10

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 23.00 Saatleri

 

Beykoz Dyson Tamir, Tamircisi 2022 – 2023 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Gecin.

 

                Beykoz Dyson süpürge servisi Beykoz sakinlerine süpürge servisi noktasında hizmet vermektedir. Evlerde ve iş yerlerinde günlük olarak kullanılan elektrikli süpürgeler bulunmaktadır. Bilindiği üzere toz torbalı, toz torbasız ve su filtrasyonlu elektrikli süpürge çeşitleri bulunmaktadır.

 

Bunların yanına şarjlı süpürgeler de zaman içinde eklenmiştir. Teknolojinin gelişmeye devam ettiği müddetçe, her türlü teknolojik alet gibi elektrikli süpürgeler de teknolojiden nasibini almaya devam edecektir.

 

Dijitalleşen dünyada teknolojik aletlerinde hassasiyeti artmaktadır. Kullanımına dikkat edilmeyen elektrikli süpürgeler de ne yazık ki çeşitli arızalar verebileceği gibi dönem dönem bakım da gerektirmektedir.

 

Zamanında yapılan bakımlar elektrikli süpürgenin ömrünü uzatmaktadır.

 

                Elektrikli süpürgeler ne kadar sağlıklı kullanılsa da zamanla arıza verebileceği herkes tarafından bilinmektedir. En Yakın Beykoz Dyson süpürge servisi tam da bu noktada kendisine ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Tüm elektrikli süpürgelerin teknik bakım ve onarımları servis tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca elektrikli süpürgelerin kullanımı hakkında da gerekli bilgiyi müşterilerine vermektedir. Servise ait çağrı numaralarına gelen çağrılara anında cevap verilmektedir.

 

Müşterinin yaşadığı problem hakkında bilgi almak suretiyle, problemin neden kaynaklandığı ve nasıl bir çözüm gerektirdiği anlaşılabilmektedir. Bu sayede hem zaman kaybı minimuma indirilmekte hem de müşterinin mağduriyetinin kısa süre içinde giderilmesi sağlanmaktadır. 

 

                İstanbul Beykoz Dyson süpürge servisi uzun yıllardır Beykoz halkına bölgede hizmet vermektedir. 

 

ACARLAR MAHALLESİ - AKBABA MAHALLESİ - ALİBAHADIR MAHALLESİ - ANADOLU HİSARI MAHALLESİ - ANADOLU KAVAĞI MAHALLESİ - ANADOLUFENERİ MAHALLESİ - BAKLACI MAHALLESİ - BOZHANE MAHALLESİ - CUMHURİYET MAHALLESİ - ÇAMLIBAHÇE MAHALLESİ - ÇENGELDERE MAHALLESİ - ÇİFTLİK MAHALLESİ - ÇİĞDEM MAHALLESİ - ÇUBUKLU MAHALLESİ - DERESEKİ MAHALLESİ - ELMALI MAHALLESİ - FATİH MAHALLESİ - GÖKSU MAHALLESİ - GÖLLÜ MAHALLESİ - GÖRELE MAHALLESİ - GÖZTEPE MAHALLESİ - GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ - İNCİRKÖY MAHALLESİ - İSHAKLI MAHALLESİ - KANLICA MAHALLESİ - KAVACIK MAHALLESİ - KAYNARCA MAHALLESİ - KILIÇLI MAHALLESİ - MAHMUTŞEVKETPAŞA MAHALLESİ - MERKEZ MAHALLESİ - ORTAÇEŞME MAHALLESİ - ÖĞÜMCE MAHALLESİ - ÖRNEKKÖY MAHALLESİ - PAŞABAHÇE MAHALLESİ - PAŞAMANDIRA MAHALLESİ - POLONEZKÖY MAHALLESİ - POYRAZKÖY MAHALLESİ - RİVA MAHALLESİ - RÜZGARLIBAHÇE MAHALLESİ - SOĞUKSU MAHALLESİ - TOKATKÖY MAHALLESİ - YALIKÖY MAHALLESİ - YAVUZ SELİM MAHALLESİ - YENİ MAHALLE MAHALLESİ - ZERZAVATÇI MAHALLESİ

 

Servis bakımında belirlenen hedef, müşterinin hayatının olağan şekilde kaldığı yerden devamını sağlamaktır.

 

Bu sebeple kalite standartlarında vermiş olduğu servis hizmetlerine tüm servis elemanlarıyla devam etmektedir. Hızla gelişen teknoloji karşısında personelinin eğitimine büyük önem vermektedir.

 

Teknolojiye uyum sağlama, en önemli konulardan biridir. Bu minvalde teknoloji ile yarış halinde olmakta ve ayrıca müşterinin yaşadığı problemler karşısında pratik çözümler üretilmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA