• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Pendik Bosch Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25

 

Konusunda uzman ve profesyonel personeli ile uzun yıllardır Pendik ve çevresine verdiğimiz buzdolabı servis hizmetlerinde, sağlıklı ve çözüm odaklı öneriler her zaman firmamızdan çıkmıştır.

 

Garantisi süresi bitmiş durumdaki Bosch markalı buzdolaplarına yönelik olan teknik destek hizmetlerimiz, arıza onarım, periyodik bakım, parça değişimi ve montaj gibi teknik konuları içermektedir.

Bosch buzdolabı kullanıcısı iseniz ve de buzdolabınızda yaşadığınız sorunlar artık can sıkma noktasına ulaştı ise çağrı merkezi numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Güvenilir Pendik Bosch Buzdolabı Servisi

 

Günümüz kalite standartları esas alınarak oluşturulmuş olan Pendik bosch buzdolabı servisi, kaliteli Bosch buzdolabı teknik desteğini oldukça uygun fiyatlara almanızı sağlamaktadır.

Pendik ve civarındaki pek çok müşterimizin de bildiği gibi, hizmet kalitemiz benzersiz özelliklere sahip olmakla birlikte, işçilik hizmetlerimiz 1 yıl garantili olarak sizlerin memnuniyetinin sürmesine olanak vermektedir.

Bosch teknolojisi konusunda sürekli eğitimlere tabi tutulan personelimiz, sizlere marka özelliklerine uygun teknik destek sunmaktadır.

Bu da; siz değerli müşterilerimizin uzun vadede sorun çıkarmayacak kalitede bir teknik hizmet almanızı sağlamaktadır.

Hemen müdahale gerektiren teknik arızalar için en akılcı ve profesyonel çözümle gelen teknik ekibimiz, aynı gün içinde buzdolabı servis hizmeti almanın ayrıcalığını yaşatmaktadır.

 

Hizmetlerimiz

 

Sürekli aynı arızayı aldığınız durumlarda, pek çok buzdolabı servisi kalıcı çözüm kavramından uzak bir teknik destek sağlamaktadır.

Bu durum severek kullandığınız buzdolabınızdan soğumanıza neden olurken, yeni bir buzdolabı almak içinde bütçenizi zorlamanız anlamına gelmektedir.

Pendik bosch buzdolabı servisimiz ise değerli müşterilerine teknolojinin son ürünü olan buzdolabınız için en kaliteli teknik desteği sunmakla kalmayıp, bir yıl boyunca da olası sorunlarda ücretsiz destek sağlamaktadır.

 

Yerinde bosch buzdolabı servis hizmetlerimizde, içinizin rahat ettiği bir hizmet almanız için firmamız personelini seçerken büyük titizlik örneği göstermektedir.

 

Her biri alanında uzman kişilerken, güvenilir olmaları da firmamız çalışanları için kaçınılmaz özelliklerden biridir.

Aynı zamanda her zaman hizmete hazır olan çalışanlarımız, firmaların dilediği saate göre değil, kendinize uygun zaman diliminde buzdolabı teknik servis hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Sadece müşteri memnuniyeti için belirlediğimiz prensiplerimiz, sistemli bir çalışma ve alanında uzman teknik kadromuzun sonucunda sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerin genelidir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA