(5 PUAN)

GEBZE AMANA SERVİSİ


0532 646 84 10

 

Kocaeli Gebze Amana Buzdolabı Servisi adı altında müşterilerimizin kullanmakta oldukları buzdolabı gibi beyaz eşya kategorisi içerisinde adlandırılan bütün ürünlerin gerekli bakım, teknik arıza çözüm ve donanımsal açıdan var olan sorunlarını çözmek adına hizmet vermektedir.

 

Bu hizmetlerimiz sonucunda müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalar eskisinden daha kullanışlı hale gelecektir.

 

En yakın gebze amana servisi hizmet vermekte olduğumuz sektörün ne kadar zorlu bir sektör olduğunun bilincindeyiz.

 

Beyaz eşya tamir servisi olarak bu yüzden bu sektör içerisinde tutunmak adına her yaptığımız işi en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

Ayrıca işlem sırasında kullandığımız ürünlerin son teknolojiye uygun olması da bizim açımızda son derece önem taşımaktadır.

 

Gebze Amana Servisi Personellerini Her Daim Eğitir

 

Gebze Amana Servisi olarak ister bizlerle yeni çalışmaya başlayan personel olsun isterse de yıllardır bizim bünyemiz altında çalışan personelimiz olsun hepsine eşit bir mesafede yaklaşmaktayız.

 

Eğitimin ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden dolayı herhangi bir konu içerisinde eğitim verme gerekliliğini hissettiğimiz zaman bu eğitim içerisine bütün personelimizin katılmasını zorunlu kılmaktayız.

Bu eğitim içerisinde öğrettiklerimiz sayesinde müşterilerimizin yanında personellerimiz firmamızı daha iyi bir şekilde yöneteceklerdir.

 

Gebze Amana Teknik Servisi İle İletişim Kurma Yoları

 

Gebze Amana Servisini tercih ederek karşılaşmış olduğunuz problemlerden kurtulmak istiyorsanız yapacağınız işlemler çok basittir.

 

Amana servis ücreti bilğisi çoğu yerden bulabileceğiniz firma telefon numaramızı çevirerek veya online iletişim müşteri temsilciliğinde çalışmakta olan arkadaşlarımızla iletişime geçip firmamızın olanaklarından faydalanabilirsiniz.

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz : Ana Merkez Şube GEBZE
 

TELEFON NUMARASI : 0532 646 84 10


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : 10:00 – 18:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA