• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Yenişehir Miele Servis

 

Beyaz eşyalarımızın hayatımızda önemli bir yeri vardır. Beyaz eşyalar oldukca konforlu eşyalardır. Önceki  zamanlarda beyaz eşyanın bulunmaması büyük kayıp. Günümüzde yaygın olarak kullanılan bu eşyaların bize çok yararı vardır.

 

Beyaz eşyaların kullanımı tek bir tuşa basmak kadar kolay olsa da hasarlarını çözmek için yapılan tamir her zaman bu kadar kolay olmuyor.

 

Beyaz eşyanızı seçerken her şeyi göz önünde bulundurmalısınız. Size faydası olacak eşyalardan zarar görmemelisiniz.

 

Örneğin beyaz eşyanızı uygun kullanmadığınız taktir de yaşayacağınız sorun küçük de olabilir sandığınızdan daha büyük de olabilir.

 

Bu sebepten dolayı biz Yenişehir Miele Servisi olarak bizde tam bu sırada dereye giriyoruz. Sizin çözemediğiniz sorunları çözmek için uğraşıyoruz.

 

Bizim Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz

Biz Yenişehir Miele Servis olarak size çoğu şeyin garantisini veriyoruz. Biz firma olarak size düşük fiyatlarla bozulan beyaz eşyalarınızın onarımını sağlıyoruz.

 

Bozulan beyaz eşyalarınızda değişen parçalar için de garanti veriyoruz. Onun dışında yaptığımız her şeyde yine garanti veriyoruz.

 

 Bozulan Beyaz Eşyalarınızın Onarımı

 

Size gelecek olan ekibimiz tecrübesi bir ekip değildir. Tüm gerekli sertifikalara sahip olan uzman bir kadrodur.

 

Beyaz eşyanızdaki arızanın tespitinde yapılması gereken her türlü işlemi biz Yenişehir Miele Servisi olarak yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize teknik desteğimzi 7/24 sağlıyoruz.

 

Biz tüm markalara müdahale edebildiğimizden dolayı yaşadığınız sorunların ciddi veya basit sorunlar olduğunu kolaylıkla anlayabiliriz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA