(İLK YILDIZI SEN VER!)

İçerenköy Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

                İstanbul Ataşehir bölgesinin en deneyimli ve işinin uzmanı firmamız ile şimdide İçerenköy Beko Servisi olarak karşınızdayız.

Uzun yıllardır işinin ehli ve son derece profesyonel bir ekip ile İstanbul’un farklı semtlerinde vermiş olduğumuz bakım, tamirat ve kurulum hizmetini sevgili İçerenköy sakinleriyle de paylaşmış olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

 

İçerenköy Beko Servisi Hangi Hizmetleri Sunuyor?

 

                7/24 hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize anında hizmet vermeyi amaçlayan İçerenköy Beko Servisi şubemizden dilediğiniz herhangi bir Beko ürünü için hizmet almanız mümkün.

Ürünün sorunu ve yapım aşamasındaki materyaller göz önüne alınarak yürütülen ücret politikamız ile başta kombi, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve klima gibi pek çok beyaz eşyanızın tamir, bakım veyahut kurulum aşamalarında hem soru hem de isteklerinizi yerine getirmekten büyük bir gurur duyuyoruz.

 

                Hem İçerenköy Beko Servisi hem de Ataşehir ilçesinin tüm mahallerinde aynı hizmeti aynı kalitede sürdürüyoruz.

 

Bir telefon kadar uzağınızda bulunan ekibimiz öncelikle hasar kaydının oluşturulması ve daha sonra en yakın profesyonel ekibinin adresinize gönderilmesiyle tüm sorunlarınıza çözüm üretebilir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA