• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA ARÇELİK SERVİSİ

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Servis Merkezi firması olarak kendimize benimsemiş olduğumuz vizyon çerçevesinde ürünlerimizi kullanan müşterilere teknik servis, bakım, onarım ve tamir hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktayız. 

Türkiye’nin ulaşılabilen her bölgesinde aktif şekilde bulunan Arçelik firmamıza bağlı şubelerimizle müşterilerimize hizmet vermeyi layıkıyla yerine getirmekteyiz. 

 

Arçelik firması olarak günümüzde gerçekleşmekte olan yenilikleri yakından takip ederek ürünlerimizi bu koşullarda üretmekte ve çalışanlarımıza birlikte bu yeniliklere ayak uydurup müşterilerimize en iyi şekilde hizmet götürmeye hazır hale gelmiş bulunmaktayız.

Müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi bir şekilde hizmet götüren şubelerimizden birisi de Yeni Çamlıca Arçelik Servisidir.

 

  • Yeni Çamlıca Arçelik Servisinin Gösterdiği Kalite
  •  

Yeni Çamlıca Arçelik Servisi firmamızın üretmiş olduğu ürünleri kullanan müşterilerimize kaliteli ve en iyi şekilde süreklilik içerisinde hizmet götürerek firmamıza yakışır şekilde çalışarak ve işlerde göstermiş oldukları güzel ahlakla müşterilerimiz tarafından parmakla gösterilip, diğer kişilere önerilecek bir hale gelmişlerdir.

 

  • Yeni Çamlıca Arçelik Servisi Çalışma Sahasındaki Tutumu
  •  

Yeni Çamlıca Arçelik Servisi kendisine bildirilen görev sahası içerisinde bulunan müşterilere kullandıkları oldukları ürünler konusunda ürünlerin bakımlarını, servis ve onarım işlerini kaliteli ve müşterilerimize zaman kaybı yaşatmayacak şekilde yapmaktadırlar.

 

Yeni Çamlıca Arçelik Servisi eğitimli ve deneyimli kadrosuyla sizlere hizmet etmeyi sürdürmektedir.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA