(5 PUAN)

Yeni Çamlıca Arçelik Teknik Servisi 


Yeni Çamlıca Arçelik Servis Telefon Numarası : 0216 313 30 25

İstanbul Yeni Çamlıca Arçelik Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Servis Merkezi firması olarak kendimize benimsemiş olduğumuz vizyon çerçevesinde ürünlerimizi kullanan müşterilere teknik servis, bakım, onarım ve tamir hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktayız. 

 

Türkiye’nin ulaşılabilen her bölgesinde aktif şekilde bulunan Arçelik firmamıza bağlı şubelerimizle müşterilerimize hizmet vermeyi layıkıyla yerine getirmekteyiz. 

 

Arçelik firması olarak günümüzde gerçekleşmekte olan yenilikleri yakından takip ederek ürünlerimizi bu koşullarda üretmekte ve çalışanlarımıza birlikte bu yeniliklere ayak uydurup müşterilerimize en iyi şekilde hizmet götürmeye hazır hale gelmiş bulunmaktayız.

 

Müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi bir şekilde hizmet götüren şubelerimizden birisi de Yeni Çamlıca Arçelik Servisidir.

 

  • Yeni Çamlıca Arçelik Servisinin Gösterdiği Kalite
  •  

Yeni Çamlıca Arçelik Servisi firmamızın üretmiş olduğu ürünleri kullanan müşterilerimize kaliteli ve en iyi şekilde süreklilik içerisinde hizmet götürerek firmamıza yakışır şekilde çalışarak ve işlerde göstermiş oldukları güzel ahlakla müşterilerimiz tarafından parmakla gösterilip, diğer kişilere önerilecek bir hale gelmişlerdir.

 

  • Yeni Çamlıca Arçelik Servisi Çalışma Sahasındaki Tutumu
  •  

Yeni Çamlıca Arçelik Servisi kendisine bildirilen görev sahası içerisinde bulunan müşterilere kullandıkları oldukları ürünler konusunda ürünlerin bakımlarını, servis ve onarım işlerini kaliteli ve müşterilerimize zaman kaybı yaşatmayacak şekilde yapmaktadırlar.

 

Yeni Çamlıca Arçelik Servisi eğitimli ve deneyimli kadrosuyla sizlere hizmet etmeyi sürdürmektedir.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Yeni Çamlıca Arçelik Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA