• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Fikirtepe Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis Ara

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Fikirtepe Buzdolabı Tamir Servisi

 

                İstanbul'da kurularak her çeşit buzdolabının bakım ve onarım işlerini yapan ve hizmette sınır tanımayarak gece gündüz çalışarak daha hızlı servis yapma hizmeti peşinde koşan Fikirtepe buzdolabı onarım işleri sayesinde her gün yüzlerce buzdolabının bakım ve onarım işleri yapılmaktadır.

 

Fikirtepe Buzdolabı Tamir Servisi Böylece insanların kabusu haline gelen buzdolabı bozulmaları bu servis sayesinde son bulmuştur.

 

Fikirtepe Buzdolabı Tamir Servisi Her gün buzdolabının bakım ve onarımını yaparak halkına hizmette bulunan ve hizmette sınır tanımayan bu servis sayesinde insanların kendilerine ayıramadıkları zaman azalmış ve bu servisin kurulmasıyla birlikte insanlar kendilerine zaman ayırabilmişlerdir.

 

 Fikirtepe buzdolabı onarım işleri evlere ücretsi hizmet sunarak sadece yapmış olduğu bakım ve onarım işlerinde belirli bir ücret almaktadır.

 

Fikirtepe Buzdolabı Tamir Servisi Bunun yanısıra garantisi bulunan buzdolaplarının da bakım ve onarımını garanti kapsamı altında yaparak müşterilerinden ücret almamaktadır.

 

Ayrıca sadece garanti kapsamında bulunan buzdolaplarına bakmayan bu servis, ayrıca diğer buzdolaplarını da belli bir ücret karşılığında yapmaktadır.

 

Bunun yanısıra ücrette kolaylık sağlayan Fikirtepe buzdolabı onarım işleri yapmış olduğu indirim sayesinde müşterilerinin gönlünü kazanmıştır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA