• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Atakent Hotpoint Ariston Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Evlerde gıdaların uzun süreli dayanıklılığını sağlamak adına kullanılan buzdolaplarının düzenli ve verimli çalışması alınacak olan sonucu da etkilemektedir.

Bu nedenle bakımlarının ve olası arıza durumlarında onarım işlemlerinin uzman kişiler tarafından yapılması gerekir.

 

Bu alanda hizmet veren Atakent Hotpoint Ariston buzdolabı servisi sizlere bu marka buzdolapları için kaliteli hizmet sunmaktadır.

Uzman personeli ile yapacağı çalışmalarda müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak güler yüzlü hizmet vermektedir.

 

Atakent Hotpoint Ariston servisi elemanların yönlendirmesini taleplerinize göre yaparak bu bölgede istediğinizde en kısa sürede geri dönüş almanızı sağlamaktadır.

Bu sayede sorunun daha fazla büyümesini önlenerek gerekli kontrollerin cihazın bulunduğu noktada yapılmasını sağlayarak çalışmaktadırlar.

 

Hotpoint markasının buzdolaplarını kullananlar cihazdan yüksek verim almak için arıza durumunda Atakent Hotpoint Ariston buzdolabı servisi ile çalışarak kaliteli sonuçlar almaktadır.

Arıza bildirimi yapmanız ile size en yakın olan ekibin yönlendirilmesi sağlanarak aynı gün içinde hizmet almanız amaçlanmaktadır.

 

Gelişmiş teknolojinin kullanılması ile cihazdaki sorunun kısa sürede belirlenmesi sağlanır ve gerekli müdahaleler yapılır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA