(İLK YILDIZI SEN VER!)

Maltepe Dyson Süpürge Servisi

Firma Adı : Maltepe Dyson Teknik Servisi

 

Telefon Numarası : 0216 313 30 25 

 

Maltepe Dyson Servisi İletişim Numaramız : 0532 646 84 10

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 23.00 Saatleri

 

Maltepe Dyson Tamir, Tamircisi 2022 – 2023 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Gecin.

 

                Maltepe Dyson süpürge servisi İstanbul Anadolu yakasında Maltepe sakinlerine hizmet vermektedir. Geniş servis ağı ile Maltepe ilçesinin her bölgesine hizmet götürmektedir. Ayrıca gezici ekibi de bulunmaktadır.

 

Gezici ekip sayesinde İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verilmektedir. Müşteri hizmetlerine gelen servis talepleri Maltepe ilçesinde ise servis elemanları belirtilen adrese en kısa sürede giderek müşterinin yaşadığı problemin hızlı ve doğru çözümlerle bakım onarımı yapılmaktadır.

 

Talep Maltepe dışından geldiğinde de gezici servis elemanları verilen adrese giderek bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır. Adreste onarımı yapılamayan süpürgeler servise getirilerek en kısa sürede onarımı yapılarak müşteriye iade edilmektedir.

 

               En Yakın Maltepe Dyson süpürge servisi elektrikli süpürge konusunda bölgenin en güvenilir, profesyonel, doğru tespit ve kaliteli çözümler üreten servistir.

 

Elektrikli süpürge, bilindiği üzere ev temizliğinde olmazsa olmaz bir elektrikli alettir. Bu konuda da Maltepe bölgesinin en yetenekli servis personeli Fakir Süpürge servisindedir. Sektörün en köklü firması olan Fakir süpürge servisi bölgede en saygın firmalardan birisidir.

 

Teknik personel tarafından yapılan anakart değişimi, motor değişimi ve kablo değişimi gibi birçok işlemin 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi bulunmaktadır.

 

                İstanbul Maltepe Dyson süpürge servisi garanti kapsamında onarımı yapılan tüm işlemlerden herhangi bir ücret talep etmemektedir.

 

Basit bir problem gibi görülen süpürgenin çekim gücünün azalması, anormal bir şekilde ses gelmesi veya elektrikli süpürgenin fişe takılı olmasına rağmen çalışmaması gibi durumlarda müşteri hizmetlerinden yardım talep etmek en sağlıklı yoldur.

 

Teknik personel bu gibi hususlarda uzmanlıklarını konuşturarak müşterinin problemini çözüme kavuşturmaktadır.

 

Ayrıca Maltepe süpürge servisinde tüm toz torbalı elektrikli süpürgelerin torbası da bulunmaktadır. Müşteri 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerini arayarak elektrikli süpürgesi için toz torbası talep edebilmektedir. Maltepe süpürge servisi için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir.

 

Altayçeşme Mahallesi + Altıntepe Mahallesi + Aydınevler Mahallesi + Bağlarbaşı Mahallesi + Başıbüyük Mahallesi + Büyükbakkalköy Mahallesi + Cevizli Mahallesi + Çınar Mahallesi + Esenkent Mahallesi + Feyzullah Mahallesi + Fındıklı Mahallesi + Girne Mahallesi + Gülensu Mahallesi + Gülsuyu Mahallesi + İdealtepe Mahallesi + Küçükyalımerkez Mahallesi + Yalı Mahallesi + Zümrütevler Mahallesi

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA