• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(5 PUAN)

Ataşehir Bosch Buzdolabı Teknik Servisi

 

Ataşehir Bosch Buzdolabı Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Ataşehir Bosch Buzdolabı Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.
 

Ataşehir ilçesinde yaşayan Bosch marka buzdolabı kullanıcılarına hitap eden servis hizmetlerimiz, uzun yıllardır olduğu gibi, bugünde kalite ve güvene dayalıdır.

 

Müşteri memnuniyetini benimsemiş olarak verdiğimiz Bosch servis hizmetlerimizde, alanında deneyimli ve profesyonel kadromuz, güler yüzle hizmetlerini vermektedir.

 

Firmamız çatısı altında çağrı merkezimiz 7/24 hizmet verme kapasitesine sahiptir.

 

Bu sebeple Bosch buzdolaplarınızda oluşan teknik arızalar saat kaçta olursa olsun, bizi arayarak teknik destek talep edebilirsiniz.

 

Neden Ataşehir Bosch Buzdolabı Servisi?

 

Dünya genelinde kalitesinden dolayı en çok tercih edilen Bosch buzdolabı, servis firmamız ile Ataşehir bölgesinde daha verimli ve dayanıklı bir şekilde kullanılmaktadır.

 

Bozulan buzdolabı parçaları, firmamızda bulunan orijinal yedek parçalarla değişimi yapılır ve 1 yıl boyunca verdiğimiz işçilik ve yedek parça hizmetleri firma garantimiz altında tutulur.

 

Müşteri memnuniyetini sağladığından oldukça emin olan tavrımız, sizlere verdiği Bosch buzdolabı servis hizmetlerinde oldukça iddialı bir hizmet kalitesine sahip olmamıza neden olmaktadır.

 

Bosch Buzdolabı Servis Hizmetlerimiz

 

İstanbul’un tamamını kapsayan servis hizmetlerimiz arasında, yoğun ilgiye sahip olduğumuz Ateşehir ilçesi, Ataşehir bosch buzdolabı servisi olarak müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olduğu şubelerimiz arasındadır.

 

Kaliteli olduğu kadar ekonomik de olan buzdolabı servis hizmetlerimiz, pek çok kişinin hizmetlerimizi rahatlıkla tercih etmelerine olanak sağlamaktadır.

 

Talepleriniz doğrultusunda çok çabuk bir şekilde adresinize ulaşan teknik ekibimiz, bosch markalı buzdolaplarınız için birinci sınıf işçilik hizmeti sunarken, uygun fiyata A kalite orijinal yedek parça hizmeti sunmaktadır.

 

Bosch Buzdolabı Eve Servis Hizmeti

 

Ataşehir bosch buzdolabı servisi olarak evinize kadar getirdiğimiz servis hizmetlerimiz sizlere bir telefon uzaklığındadır.

 

Geniş hizmet ağır çerçevesinde verdiğimiz servis hizmetlerinde müşterilerimizin gözünde dürüst ve güvenilir olmak en çok önemsediğimiz değerlerimiz arasındadır.

 

Arızalanmış durumda olan Bosch buzdolaplarınız için son teknoloji doğrultusunda sunduğumuz çözümler, uzun süreli çıkarlarınız içindir.

 

Firmamızın uzun yıllardır sektördeki edindiği tecrübelerine ve profesyonel nitelikteki teknik kadrosuna güvenerek, Bosch markalı buzdolaplarınızın montajı, bakımı ve yedek parça değişimi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Günümüz teknolojisi kullanılarak verdiğimiz teknik servis hizmetleri piyasada bulabileceğiniz en gelişmiş teknik özelliklere sahip şekilde değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

 

Ataşehir Bosch Buzdolabı Servisi Temizliği, Temizleme, Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA